Citace Původně odeslal Hombre
Každý ne, to by musely být kamenný sázkovky už zavřený, ale většina těch rozumných ano.
jinak me napadlo, ze kvuli tomuhle by ty ceske sazkovky teoreticky mohly vydelat jeste vic.. proste jim tam zustanou jen noumove nebo ti kteri neberou sazeni moc vazne, dobri sazkari, kteri vidi,ze oproti netu nemaj konkurenci, odejdou