Tak ja jsem opet spokojeny, vcera jsem prosazel na AKO 100 KC a vratilo se mi 145, takze cisty zisk 45KC....pravda ten Zenit s Olympiakosem nebyly pro slaby povahy, ale co je doma, to se pocita...
Tak ja jsem opet spokojeny, vcera jsem prosazel na AKO 100 KC a vratilo se mi 145, takze cisty zisk 45KC....pravda ten Zenit s Olympiakosem nebyly pro slaby povahy, ale co je doma, to se pocita...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |