Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Téma: Anonymni sazkovky s bitcoinem

Anonymni sazkovky s bitcoinem

Muze nekdo doporucit nejake anonymni sazkovky s btc, krome Nitrogen Sports?

Diky
    Neumím sázet, tak se učím žít.

Gambling feels like endless ejaculation

diky
    Neumím sázet, tak se učím žít.

hmm mate niekto hlbsiu skusenost? ponukaju 5btc bonus?! https://www.cloudbet.com/en/bitcoin-bonus Jake tam su limity na sazku?

Ak to spravne chapem, treba pretocit 400k eur na ziskanie 5 btc za 365 dni

ten sporstbet i cloud bet? Pouzvia to nekdo hodne ,resp ma to pouzitelnou zivotnost?

A ma nejaka ta sazkovka svoje originalniu kurzy, nebo jen vemou od Pinu a pridaj si prirazku? Ten Nitrogen to dela zrovna tak, mam dojem.

Zadna sazkovka nema originalni kurzy. Jak to sem muzes napsat takhle.
    Nitrogen samozrejme je primo klon Pinu a asi patri jim. Resp pin ma uz whitelabel system, to je jeste o krok dal.
    U cb jsem sazel nekdy 2 roky zpet. Nakonec mi dali limit na nejaky turecky baskety kde byli hodne mimo. Netto jsem byl asi +10 btc, coz tehdy nebylo tak moc, ale vydrzeli mnohem vic nez kdokoliv jinej. Od ty doby se ale asi veci zmenily. Obcas jim spadl celej web a tak, ale jinak musim rict, ze i kdyz nepusobil ten interfejz moc profesionalne, tak mi tam bylo docela prijemne.

Originální kurzy bych tady opravdu nehledal. Sportsbet.io má kurzy od betradaru aspoň na fotbal, cloudbet to měl stejně. Nedávno to tuším změnil a něco začal brát přímo od pinnaclu. Oba platí rychle a bez verifikace (cca do 200mB/výběr) do té doby než se jim účet znelibí účet, to umí udělat nepříjemnou verifikaci.

Jak ta verifikace probiah kdyz pada ten vektor bankovniho uctu atd? Pred tema 2 rokama nebylo nic.

U sportsbet.io je to v případě podezření. Nejdřív chce "interní" oddělení doklady na prokázání identity a adresy + nějaké vysvětlení. Jako druhý krok mají externího poskytovatele, který to řeší přes webku, před kterou člověk musí mávat s dokladem a chtějí u toho i nahrávat i nějaký zvukový záznam. Ale potom zaplatí, šlo tuším o 4-5 BTC a account se shodným patternem, takže se to dalo i očekávat. Běžně verifikaci nechtějí a posílají hned. U cloudbetu jsem verifikaci nedělal u podobných částek.

No nevim odkud ruzny sazkovky berou ty kurzy. Ale hlavne v live se docela lisi, casto je to takova kombinace ruznych zdroju tech kurzu, na pre odjinud, na live odjinud, jeste k tomu na ruzny sporty se to taky lisi. Treba ten TheGreek mel super live na americke sporty, meli kurzy jako Bet365, ale jeste o nejakou setinku lepsi, ale s nizsim limitem. Jo a dostal jsem tam treba limit jen na live sazky, coz jsem jinde nevidel.

Ale pokud ma nejaka sazkovka vsechno od Pinu a jeste k tomu da svou marzi, tak to je hodne tezky z nich necvo vydolovat.

JJ tak to je. No greek mival skutecne autorsky kurzy. The Cris na neco taky v livku, ale uz je to hodne davno. Pak zacali kupovat soccer a tipuju ze ted uz vsechno.

Pravidla přispívání