Stránka 1 z 4 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 55

Téma: intermezzo's Betting Spreadsheet / 2018

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek

Post intermezzo's Betting Spreadsheet / 2018

Mersin BB je stale slusna value. Hostujuce hracky su vyrazne oslabene (Sheylani Peddy - 36 mpg, 18 ppg, 5 rpg, 6 apg), realne by to malo vyzerat max @1.3 na Mersin BB, GL.
    Naposledy upravil pigmezzo; 09.01.2018 v 06:54. Důvod: icon

Citace Původně odeslal intermezzo Zobrazit příspěvek

Mersin BB je stale slusna value. Hostujuce hracky su vyrazne oslabene (Sheylani Peddy - 36 mpg, 18 ppg, 5 rpg, 6 apg), realne by to malo vyzerat max @1.3 na Mersin BB, GL.
    88:70 (28:18, 20:17, 14:18, 26:17)

Tusim to bude proti logike, verejnost a bookies zohladnuju par faktov. Tottenham v poslednych 10 ligovych stretnutiach obdrzal len 8 zltych kariet a ziadnu cervenu, takze hraju disciplinovane. Arbiter Mike Dean nechava volny priebeh hry a sazi sa neprerusovat hru pri kazdom priestupku. V tomto rocniku PL, odpiskal 14 stretnuti, kde udelil 53 zltych kariet, resp. priemer pod 4 karty na zapas. Celkovo 442 stretnuti / 1591 zltych kariet = 3.6 priemer.

Tusim to bude proti logike, verejnost a bookies zohladnuju par faktov. Tottenham v poslednych 10 ligovych stretnutiach obdrzal len 8 zltych kariet a ziadnu cervenu, takze hraju disciplinovane. Arbiter Mike Dean nechava volny priebeh hry a sazi sa neprerusovat hru pri kazdom priestupku. V tomto rocniku PL, odpiskal 14 stretnuti, kde udelil 53 zltych kariet, resp. priemer pod 4 karty na zapas. Celkovo 442 stretnuti / 1591 zltych kariet = 3.6 priemer.

Tazko sa nieco da k tomu napisat, ked Mike Dean vytiahne prvu zltu kartu v 87 minute v zapase, 2 YC...

4:2 (0:0, 1:0, 3:2)

Niekedy nie je cas pisat, preco hram to co hram. Kazdopadne, SWE absolutne nesklamali. Gustavsson odychtal fantasticky. V 3 tretine sa hral krasny utocny hokej. SWE ukazali ako sa hra oslabenie.

Naposledy upravil pigmezzo; 05.01.2018 v 16:57.

68:77 (16:19, 17:17, 19:17, 16:24)
    MZT Skopje malo poslednu sancu na reparat. Bohuzial, vyzera to skor na zostup. Celkom vyrovnane stretnutie ale prilis vela stratenych lopt od domaceho celku.

77:65 (16:18, 17:13, 15:14, 29:20)

Crvena hrala ozaj dobre. Rochestie, Davidovac, Ennis vyborne vykony. Paradox je, ze domacim stacila 34.9 % uspesnost strelby za 2P. Ale bolo tam vidno skvelu dravost pod kosom, co hovori aj 13 doskocenych lopt a najma 15 ziskanych lopt.

3:2 penalties (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 2:1)

Kometa, kometa... Marne sa snazim ist na totals, tusim posledna prestrelka v Extralige, 26/11/2017 doma proti Litvinovu. Zapas som sledoval sporadicky, urcite to bol suboj brankarov.

* KT

U20tky o 3 miesto O 7.5 / 2u
    Prvotna myslienka bola ist radsej s totals na finale ale dobre som spravil, ze som od toho opustil. Som rad ak big play ide hladko. Cesi po suboji s CAN uz fyzicky nestihali, USA v 2P ukazalo jasne svoju dominanciu.

*KT

Mavs (-4) / 1u
    Lakers (+2) / 1u
    124:127 (28:34, 25:23, 35:23, 36:47)

Az privelmi dobre cisla mali Bulls, 60 % (2P), 50% (3P), 80.6 % (TH). Proti tomu sa proste neda bojovat. Ja som to vypol ked bola 1min do konca a Mavericks prehravali tusim o 10, potom si vravim, volako dlho nie je zapas ukonceny, zapnem livko a 2.3 sec do konca a Mavs hadzu 3P na OT. Bohuzial obrucka no.

94:108 (24:28, 24:35, 28:30, 18:15)

Hru Lakers som uz nevidel a som vlastne rad.

*KT

Illawarra [email protected] United / O 177.5 / 1u / @1.9 Pinnacle

Co je to za hranicu? Realne by som to videl minimalne o 10 bodov vyssie... Spreadsheet update dnes okolo obeda / poobede.
    Klasicky zapas, kde odide strelba za 3P a kde je miziva sanca ist do O v zapase. Sice to mohlo zachranit OT ale to je podobna piesen ako s Mavericks.

* KT

U20tky o 3 miesto O 7.5 / 2u
    Naposledy upravil pigmezzo; 06.01.2018 v 04:27. Důvod: KT

*KT

Mavs (-4) / 1u
    Lakers (+2) / 1u
    Naposledy upravil pigmezzo; 06.01.2018 v 04:26. Důvod: Lakers

*KT

Illawarra [email protected] United / O 177.5 / 1u / @1.9 Pinnacle

Co je to za hranicu? Realne by som to videl minimalne o 10 bodov vyssie... Spreadsheet update dnes okolo obeda / poobede.

Lukoil kupil Levski, takze timy su zjednotene. Hraci uz budu musiet bojovat o svoje minuty na palubovke. Toto je ich prvy zapas, takze ocakavam na palubovke nadvladu. Ocakava sa, ze Levski budu bojovat o europu. V tomto zlozeni bude dominovat v bulharskej lige.

Bars su celkom hot, posledne predstavenie v Novgorode nebola nahoda. Myslim, ze dnes uvidime opat slusny pocet golov od hostujuceho celku.

Lukoil kupil Levski, takze timy su zjednotene. Hraci uz budu musiet bojovat o svoje minuty na palubovke. Toto je ich prvy zapas, takze ocakavam na palubovke nadvladu. Ocakava sa, ze Levski budu bojovat o europu. V tomto zlozeni bude dominovat v bulharskej lige.
    74:81 (23:25, 10:24, 17:13, 24:19)

Vsetko islo ako ma ale len do 1 H, Levski sa potrebuje pravdepodobne zohrat. Absolutne vypustili 2 H, chybala vyraznejsie osobnost dnes. Knox, Nikolov, Ivanov vsetko len cez 10 P a to je velmi malo na to aby tento big play mohol vyjst. Som sklamany, ocakval som jednoznacne viac v 4Q. Naopak, na domacej strane skvely zapas od Yaneva a Zheleva (25 P / 17 P).

Bars su celkom hot, posledne predstavenie v Novgorode nebola nahoda. Myslim, ze dnes uvidime opat slusny pocet golov od hostujuceho celku.
    2:3 (0:2, 1:0, 1:1)

Bars podla predpokladu (Sekac nepremenil SN na zaciatku 3P).

* Dnes bola celkom chut na livko, tak Levski az tak nebolel, nakolko Cherno More doma zahralo skvelo. Livko pisat do thread-u velmi nestiham (pravdepodobnejsie pri hokeji) ale aj to len cez prestavky. Takze Betting Spreadsheet obsahuje aj live. Kazda taka udalost je oznacena znakom (*).

It's time for parlay bet.

*KT

Warriors TT (O 116.5) / 1.25u
    Naposledy upravil pigmezzo; 07.01.2018 v 00:18. Důvod: KT

Tags for this Thread

Pravidla přispívání