Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Téma: Electrum a Segwit

Electrum a Segwit

Pry existuji 2 druhy segwit adres, jedny nejsou backward kompatibilni a electrum je pouizva pro segwit.

Takze jsou uplne na hovno pac si zas muzete posilat bitcoiny jen se stejnym druhem adres. Coz jsem teda vubec nepochopil, kazdopadne electrum vypada na picu diky tomu.
    Gambling feels like endless ejaculation

Ja bych rad tuhle debatu zachoval civilni. Tj. proste nepsat sem ani hovna ani programatorsky sracky.

Tj nevim cos tim clankem chtel uplne rict, nebot je tam napsano
    However, there’s a problem. Outside of Electrum, there is no wallet which uses this format.
    coz je tak nejak presne to, co jsem psal vyse. Kdyztak to nejak okomentuj.

Za me pokud nekdo chce pouzivat segwit dnes s tim, ze ho opravdu chce pouzivat, tak musi do hw penezenky.

Coz jsem ted upgradoval ledger nano s dle navodu a cely se mi zresetoval. Nastesti po zadani seedu relativne ok, lec penezenka se mi odhlasuje. Fido u2f nefunguje. Fakt at si tohle strcej vsichni do prdele. Tohle fakt nebude trvat min nez jednu generaci, i kdyby to lidi chteli, nez ty curacky programatori budou schopny udelat neco, co funguje.

Mimochodem existuje dalsi duvod proc NEpouzivat Segwit. A to jsou ty posrany forky. Protoze ty forky jde claimnout na 100% z nonSegwit adres pouze.

Tohle je pruser softforku, kdy segwit je proste jen volitelna zalezitost.

Pravidla přispívání