Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 23 z 23

Téma: KHL 2017/2018

Inak Admiral Vladivostok, ma obrovske problemy. Momentalne odchadzaju dalsi hraci do Salavat Yulaev a to Vladimir Tkachyov a Dimitry Sayustov. Nieco k vyberom. Prvotna myslienka bola dnes naskocit na totals v zapase Metallurg Magnitogorsk @ SKA Petrohrad ale ak pozeram na skore v 38min a je stale 0:0 tak som rad, ze som sa na to vysral. Uvidime ako dnes so mnou vyserie KHL. Lokomotiv by mal dnes zobrat 3 body v Togliatti. Vahal som vsak nad derby medzi Dynamo @ CSKA, no znamy ma celkom ukecal a prihodil som az 2u, GL.

Citace Původně odeslal intermezzo Zobrazit příspěvek
    0 / 3 = (-4u)

Jasne Lokomotiv vybuchol ale aby za 22 min za stavu 3:1 pre Togliatti uz nepadol gol? To som fakt necakal, nakolko herny styl nesympatickeho Kvartalnova doverne poznam. Hostia 15 striel na branu v 3 tretine, to ma poser. Samozrejme ak sa mi nieco take stane v prvom stretnuti, musi to dalej pokracovat aj v big play zapase, kde som marne cakal na gol vyse 25 min. Mimochodom, CSKA len v 3 tretine vystrelili okolo 19 striel na Bocharova.

nevim co na tech overech v KHL vsichni maji... myslim ze value je na druhe strane, takovej Omsk, to je magnet na undery...
    Just because we can't really get over the dark parts, doesn't mean we can't get to the good ones. Sometimes, the brightest light comes from the darkest places.

Niekedy je ta KHL uplne na hlavu, len dnes Avangard @ Bars tusim 8 golov v zapase.

Na hosti to celkom slusne leti dole, mozne dovody som spominal v chat-e, GL.

Citace Původně odeslal intermezzo Zobrazit příspěvek

Na hosti to celkom slusne leti dole, mozne dovody som spominal v chat-e, GL.
    2 / 0 = (+3.6u)

No konecne islo vsetko ako ma (co ma prekvapilo, ze domaci prestrelali aj s 3 formaciami hostujuci celok), no situacia v ktorej sa nachadza Admiral Vladivostok nie je vobec prijemna a sam som zvedavy co sa bude diat dalej. Optimisticky to vsak nevidim a mozno uvidime podobnu situaciu aka bola v Medvescaku.

Pozeral som 1 tretinu, Slovan na to nema fyzicky aby nieco uhral v Jokerite, GL.

Admiral has new coach - Stilmann was fired and Andrei Razin took control over the club

Tags for this Thread

Pravidla přispívání