Téma: Zajimavosti

Citace Původně odeslal spy_press Zobrazit příspěvek
    Dalo se cekat, tam je taky zajimava ta zminka o public cryptocurrency. Coz mi prijde podobnej nonsens jako private/corporate cryptocurrency
    Mno nejakou "private cryptocurrency" si predstavit dokazu, nerikam, ze je to neco uzasneho, ale uplny nonsens to neni. Proste si nejaka velka firma rekne "proc pouzivat nejake funkcni reseni jako databaze nebo git, kdyz na to muzeme pouzit blockchain" presne ve stylu "je to sice dal, zato horsi cestou". Priklad je treba Hyperledger Fabric od IBM. Pokud to nekomu prodaji, tak proc ne.

"France and Germany backed the development of an alternative public cryptocurrency" pro me nonsens respektive debilni protimluv je. Bitcoin neni dost public tak udelame BundesCoin, ktery public bude. Nicmene i kdyby to vzniklo, nemyslim, ze by to jakkoliv pomohlo nebo vice umoznilo treba to zminene QE.

Spis nez QE by to bylo pouzitelne pro ty helicopter money, ktery se maji/musi distribuovat rovnomerne nebo podle nejakeho klice adresne. Ale ani tam mi to smysl moc nedava, proste se muzou poslat slozenky nebo primo penize na ucet.

Ten pristup private chainu ze "kdyz to nekomu prodaji" to mi taky moc smysl nedava, ano je to mozne, ale neni to efektivni reseni a pokud neni tak je to jednorazova akce a pak konec.
    Gambling feels like endless ejaculation

Tusim v Hampl v jednom rozhovoru mluvil o tom, ze by se statni digitalni mena dala snadno pouzit jako poukazka, ktera by byla platna jen presne danou dobu. Minimalne by to vzbuzovalo iluzi presnejsi kontroly a lepsiho planovani tech helicopter money. Byla to akademicka uvaha, ale prijde mi, ze s projektem statnich kryptomen muze zase ozit.

https://www.youtube.com/watch?time_c...ture=emb_title

tady nejaky predpovedi znalcu ohledne dalsiho vyvoje ceny na zaklade technicke analyzy, o wild card theory, o ekonomicke recesi v US a prezidentskych volbach
    Neumím sázet, tak se učím žít.

https://www.youtube.com/watch?v=DgOthBngUq0

"Max Keiser: China secretly hoarding gold and will unleash crypto backed by metal and destroy USD"
    Neumím sázet, tak se učím žít.

Stránka 41 z 41 PrvníPrvní 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041

Pravidla přispívání