Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Téma: Vitalbet

 1. #1

  Vitalbet

  Dear Mr ****,

  Before we are able to process your withdrawal, we need to perform a quick phone verification of your account.
  We have tried to call you today but we did not succeed.
  So, please, provide us with your best phone number and two convenient time slots to call you today or tomorrow.
  Also, for security reasons, we kindly ask you to provide us with a photo of yourself holding your passport and a piece of paper with handwritten note 'Vital' on it.
  Once these requirements are met, we will be happy to proceed with your withdrawal.

  Sincerely Yours,

  VitalBet.com Customer Support


  Nedělám to a ani nevím, jestli tohle téma sem patří, ale chtěl sem upozornit, pokud by náhodou někdo měl zálusk na tuhle sázkovku, kterou sem objevil na oddsportalu, nejsem žádnej unterwasserman a účet byl opravdu na moje jméno (v tomhle případě), ale telefonické ověřování bylo celkem podrobné, sem jeden z těch postiženým, co si přesně pamatujou kdy,kde,co a jak vsadili a ještě o tom dokážou povídat hodiny, čili pro mě to bylo spíš zpestření dne. Nedoporučoval bych ovšem otevírat u nich účet, sice lze sázet za od €500 výš, podle soutěže, ale pak ty problémy s výběrem.
  "It's not the strongest species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change" -- Darwin.

 2. #2
  Prisly ti teda ty penize?

  Vis o nekomu, komu neprisly?

 3. #3
  Peníze došly, ještě teda 2% si vzali výběrem přes Skrill, ale ta telefonická verifikace mi přišla hodně přes hranu, aby se vyptával, kdy a co kde sem vsadil, navíc hodně zpětně, pokud má člověk víc SK, pochybuju,že ví, kdy je otevíral a kolik vkládal.
  "It's not the strongest species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change" -- Darwin.

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-