Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Téma: nfl week 1

nfl week 1

PIT/NEP
    chcije a chcije, lajna dnes klesla z 52 na 50.5, spread stale -7/+7
    consescum je zkresleny kvuli suspendaci a naslednymu zruseni trestu Bradyho
    PIT ma zranenima proridlou ofenzivu

pro me jako novacka je to zraly tak na livko a vyckavat
    Just because we can't really get over the dark parts, doesn't mean we can't get to the good ones. Sometimes, the brightest light comes from the darkest places.

hezky vymiddlovany bookies na zacatek, ona ta lajna sla kolem 7 z 6.5 na 7.5
    totals taky vypsany na ostri noze
    Gambling feels like endless ejaculation

CLE ML 2.55

nazory?
    Just because we can't really get over the dark parts, doesn't mean we can't get to the good ones. Sometimes, the brightest light comes from the darkest places.

Citace Původně odeslal valentyne Zobrazit příspěvek
    CLE ML 2.55

nazory?
    podla mna su Jets o dost lepsi team a nesiel by som do toho

ale prezrad, co presvedcilo teba?
    "V sázkovém byznysu platí, že kurz 100:1 a vyšší cifry už vyjadřuje, že bookmakeři jsou si jisti, že se daná věc nemůže stát. A zařadili je jen z marketingových důvodů."

jeste nejsem presvedcenej, ale jsou tam docela sachy s QB na obou stranach... cerpam jenom z clanku a for. V pripade Browns se nekteri odkazuji na jejich ofenzivu (samozrejme mensi cast)
    je to zatim prvni zapas co jsem nejak prozkoumaval

jsem zvedavej na toho mladyho QB jestli letos nastoupi a zadari se mu, loni to dostal docela sezrat

jeste nejsem presvedcenej, ale jsou tam docela sachy s QB na obou stranach... cerpam jenom z clanku a for. V pripade Browns se nekteri odkazuji na jejich ofenzivu (samozrejme mensi cast)
    je to zatim prvni zapas co jsem nejak prozkoumaval

jsem zvedavej na toho mladyho QB jestli letos nastoupi a zadari se mu, loni to dostal docela sezrat
    prvy zapas iste nezacne od zaciatku, starterom je Josh
    ak chces suboj mladych qb daj si TAM/TEN. tu sa mi celkom pozdava dog
    "V sázkovém byznysu platí, že kurz 100:1 a vyšší cifry už vyjadřuje, že bookmakeři jsou si jisti, že se daná věc nemůže stát. A zařadili je jen z marketingových důvodů."

ted se divam na zaznam PIT/NEP a na konci prvni pulky jim tam neuznali TD. myslel jsem, ze v us. fotbalu taky funguje jestrabi oko?!

EDIT: tak pak ve 4Q to vyuzili po TD NEP, kterej pak neplatil... tak proc to nezkusili i pri svem TD?
    Naposledy upravil valentyne; 12.09.2015 v 00:57.

ja jsem to nevidel

v NFL mas jednak review od rozhodcich, ktery byva vyzuivany furt a pak jeste jako pojistka je challenge, kterou maji oba ty tymy, kde muzou disputovat co chteji tusim 1x za polocas; pokud vyhraji tak se ten call revertne, kdyz prohraji, prijdou o timeout

podle me jsi se koukal nejak blbe a bylo jisty, ze to TD nebyl, pokud nebyl review
    Gambling feels like endless ejaculation

tady je to videt, cas 2:00

https://youtu.be/1nibjHzVllE?t=122

tady je to videt, cas 2:00

https://youtu.be/1nibjHzVllE?t=122
    nebol to TD
    kym receiver spracovaval loptu tak mu vyklzla spicka nohy mimo (na tu bielu cast plochy)

MIA -3,5 kurz mi spadl pred odeslanim z 2.02 na 1.99
    GB -6 1.952
    STL +3,5 1.925
    SEA/STL U41 1.98
    BAL/DEN U47 1.952
    JAC +3 1.909
    Naposledy upravil valentyne; 13.09.2015 v 18:38.

MIA -3,5 1.99
    GB -6 1.952
    STL +3,5 1.925

SEA/STL U41 1.98
    JAC +3 1.909

BAL/DEN U47 1.952
    Naposledy upravil valentyne; 14.09.2015 v 01:22.

Pravidla přispívání