Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 31 až 38 z 38

Téma: fortuna krade

zkus jim screenama zaspamovat social media
    Gambling feels like endless ejaculation

Uzavretie uctu??? Bez moznosti vybrania zostatku na ucte? Mam tam viac ako 2000e ???

nie, najprv ti vyplatia a potom zavrú
    ★·.·´¯`·.·★ ᴠᴀɴɪᴛᴀs ᴠᴀɴɪᴛᴀᴛᴜᴍ ★·.·´¯`·.·★

A co s dlhodobymi stavkami ktore koncia napr. v septembri v hodnote okolo 700e ???

Asi budou zrusene

stávky ostavajú platne, to že sa fortuna rozhodne zrušiť účet jej nedáva právo zrušiť dohodnuté prijaté stávky

a ináč to akože fortuna pri každom góle skúma kto sa posledný dotkol lopty alebo puku ? čiže keď sa atóm brankára dotkne atómu lopty, tak už to je vlastný gól, to musia mať potom ťažké
    ★·.·´¯`·.·★ ᴠᴀɴɪᴛᴀs ᴠᴀɴɪᴛᴀᴛᴜᴍ ★·.·´¯`·.·★

podle mě teda, jestli jsme u stejného zápasu:
    hrálo se 2.3. 15:00, poločas 1:1
    20' Filip Kostič (Frankfurt) skóruje z trestného kopu!
    46' Nastal čas pro vystřídání hráčů. Ante Rebič nám už víc nepředvede. Luka Jović (Frankfurt) je ten hráč, který do zápasu naskočí.
    "Rebic neda gol" byla podle mě live sázka, takže?

Ano ide o ten zapas, Rebic hral od zaciatku, v polcase bol striedany, predzapasova stavka. Pred tyzdnom zaslana oficialna reklamacia papierom doporucene tak ako to maju v Hernom plane - doteraz nic. Cakam 30 dni. Presne som im napisal ci riesa kazdy gol na videu a aj to, ze ak mi som mal podane opacne "Rebic da gol" tak by sa so mnou ani nebavili presne ako v Tipsporte kde som mal surebet na opacnu stranu...Proste su to hajzlici, ktory sa ani nedrzia svojho Herneho planu. Asi zostane len MF, pretoze SOI sa tiez odvolava len na MF - vlastna skusenost spred 2 rokov...

Pravidla přispívání