Stránka 11 z 11 PrvníPrvní 1234567891011
Zobrazují se odpovědi 151 až 163 z 163

Téma: Čo ma dnes nasralo

nevim kam s tou informaci, tak je tady i kdyz mne nenamichla. Mail z CSOB:

Snižujeme limity pro platby přes internetové bankovnictví, kvůli bezpečí vašich peněz

Dobrý den,

vážíme si toho, že jste naším klientem, a proto bychom Vám rádi vyšli vstříc s posunem avizovaného termínu pro úpravy Vašich limitů plateb v internetovém bankovnictví.

V červencovém výpisu jsme Vás informovali o naší snaze ochránit Vaše peníze a s ní souvisejícím snížení limitů pro platby v internetovém bankovnictví. Změny budou automaticky nastaveny nově až k datu 2. 11. 2015, a to takto:

denně budete moci poslat platby celkem ve výši 50 000 korun a
    týdně pak celkem 80 000 korun.
    Nové limity budou nastavené tak, aby Vás při běžném používání neomezovaly a zároveň ochránily Vaše peníze před převodem vyšších částek (např. při napadení Vašeho počítače nebo telefonu virem apod.)

Pokud si přejete ponechat limity v aktuální výši, můžete nás telefonicky kontaktovat na našich zákaznických linkách až do 20. 10. 2015. O změnu limitů si můžete kdykoli i po tomto termínu požádat na libovolném obchodním místě.

Otazka je, jestli to udelaji kazdemu, nebo jenom vybranym klientum. Tento rok jsem tam na rozdil od minulych let totiz nic neposlal. Naopak presunul jsem hodne penez do zahranici. Momentalne ucet vyuzivam jenom pri placeni v obchodech behem cest po CR. Ucty u jinych bank v CR zatim bez omezeni. Koncem tydne, nebo ten pristi bych mel byt znovu v CR, tak uvidim jestli to pujde navysit zpatky na pobocce tak jak to slibuji

Citace Původně odeslal wade Zobrazit příspěvek
    za ten cas, co toto riesis, si uz mohol byt napr. na ceste k tomu aby si niekde umiestnil svoj vlastny vlacik ?
    Jasne, ze ma napadla myslienka postavit (ale naozaj postavit) vlastny vlacik. Pre mna by malo zmysel postavit ho svojpomocne pre viac deti v spolupraci s ostatnymi rodicmi (otcami), takze jeden prinesie material na kolajnice, druhy motor, treti pozvara atd. To by ale vyzadovalo blizkost dostatocneho poctu deti + ochotu ostatnych rodicov. Byvam v panelaku -> deti aj dostatok, ale nie je priestor.

Nevidim zmysel kupovat hotovy vlak za nejakych 10-15 000 eur/kus (vraj tolko stoji), platit najom obchodnym centram, poskytovat servis, riesit reklamacie, urazy, atd atd.
    Vyvoj +vyroba vlastneho na komercny ucel nie je sranda, je treba milion certifikatov (ako to uz u nas chodi) a necitim to tak, ze by prave toto mal byt moj biznis.

Nakupnych centier zase az tolko nie je a skoro v kazdom nejaky vlak/auto/helikoptera je. Ale mozno len nevidim dieru na trhu.

nejakej borec na affilu vyhral znova 170K Euro, za 2 tydny je vic nez pul mega E v plusu
    doufam ze za to postavi vlacek
    Gambling feels like endless ejaculation

There are two types of tragedies in life. One is not getting what you want, the other is getting it.

Chce to original vlacik, taky, ze deti budu chciet specialne na ten tvoj. Vobec to nemusi byt ako tie co sem hodil mordemy. Staci nejaky tunel, mostik, stromy, okolo draha pre slapacie auticka so zeleznicnym prejazdom a semaforom alebo nieco uplne ine... Ze to nie je tvoj biznis, to chapem, len mi to pripadalo, ze tomu venujes zbytocne vela casu a ked sa uz tak nudis...

Mna len nasralo, ze za rovnake peniaze som zrazu dostal (a asi aj budem dostavat) 2/3 tovaru/sluzby.

K tomu vlaku:

Neberiem ho tak, ze posadim dieta na vlacik a mam od neho na chvilu pokoj. Ona si hadze mincu sama, vediem ju k tomu, aby vyliezla/zliezla sama (este jej musim pomahat), ked nemam 50-centovku, tak ju povzbudzujem k tomu, aby si zjednala rozmenenie penazi ona sama a nie ja atd atd.

Beriem ho ako nastroj, ktorym ju ucim samostatnosti, zodpovednosti a pod.

Ležím s horečkama a psal mi včera kámoš, že ztratil kartu, jestli by mi mohl poslat peníze na účet a že bych mu to vybral z bankomatu...že mě k tomu bankomatu zaveze, když jsem nemocný. Tak jsme jeli k bankomatu a zpátky... a dneska mi došlo, že jsem mu to mohl dát cash rovnou a nemuseli jsme jezdit jak volové

Citace Původně odeslal neon3 Zobrazit příspěvek
    Ležím s horečkama a psal mi včera kámoš, že ztratil kartu, jestli by mi mohl poslat peníze na účet a že bych mu to vybral z bankomatu...že mě k tomu bankomatu zaveze, když jsem nemocný. Tak jsme jeli k bankomatu a zpátky... a dneska mi došlo, že jsem mu to mohl dát cash rovnou a nemuseli jsme jezdit jak volové
    to sem asi radsi nepochopil
    Gambling feels like endless ejaculation

Passat s radarom.
    Za 60e.

gambler Avatar uživatele intermezzo
    Blog Entries
    1
    Já bych všechny ty internety a počítače zakázala

2016_net.png

gambler Avatar uživatele intermezzo
    Blog Entries
    1
    Beta view na Pinnacle, v priebehu 24h som uz 3x zle zadal bet.

https://www.al-islam.org/greater-sin...nd-laying-bets

uz jsem myslel ze prijde cast o bet-fairu
    Člověk tu není od toho aby si užíval a život nemá být snadný. Když si toto uvědomíte, váš čas začne mít větší hodnotu než peníze. A to bez ohledu na to, kolik vyděláváte.

Uplny vypadek live sazek ve Fortune druhou sobotu za sebou.Zrovna kdyz zacali britske zapasy

Pravidla přispívání