Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 27 z 27

Téma: Krasny re-load bonus - 100% DEPOSIT BONUS UP TO £500*

 1. #16
  Dnes jsem zažádal o výbě v řádu stovek euro, tak potom sem hodim info jak to dopadne. Každopádně i když se na facebooku množí dotazy ohledně zpožděných výběrů, tak podle některých dalších postů to vypadá, že sice pomalu, ale vyplácejí..

 2. #17
  Sice pomalu, ale vyplácejí - v rozmezí 5-30dní. Chování při výběrech je stejné již několik měsíců.

  Změna je jejich facebook, který jim může dost uškodit, protože po přečtení příspěvků od uživatelů člověk zrovna dobrého dojmu nenabyde. Může se celkem snadno vyvolat panika a předpokladám, že zvýšený počet výběrů v krátkém čase by jim rozhodně neprospěl.

 3. #18
  Zas mi od nich dorazil bonus 100% up to 550 Ecek. Takze asi nebrat...?

 4. #19
  Mne posilaj co pet dni az tyden tu nabidku na bonus (prvni [zaroven i posledni] sem tam prohral).
  Citace Původně odeslal Lenin POWER!
  Musite mit odvahu a ne se porad drzet zpet. Odvaha neznamena ze se nebojite, ale to ze tomu strachu nepodlehnete. Kazdy se nekdy boji, to je normalni a vubec nic to neznamena.

 5. #20
  Stejny pripad jako Livar. Ted na to seru.

 6. #21
  Citace Původně odeslal Livar Zobrazit příspěvek
  Mne posilaj co pet dni az tyden tu nabidku na bonus (prvni [zaroven i posledni] sem tam prohral).
  wau, to už je od nich vážně zoufalý..

 7. #22
  Tak přesně po měsíci od žádosti o výběr dorazily peníze na Neteller.. Uff

 8. #23
  Jen pro doplnění:

  Canbet will temporarily cease taking any further bets or deposits, effective from 31 December 2013, due to an ongoing system malfunction affecting client withdrawals and deposits. Please note that any unsettled bets will be honoured once the result is known.

  The previous software fix has not rectified the current problem to the satisfaction of management and as a result this has lead to management taking this decision to temporarily cease trading until we can integrate a final technical solution, (which we are currently working on). The UK Gambling Commission has been notified of this decision.

  Canbet apologise for the delayed payment issue and fully understand your frustration. Canbet has informed the UK Gambling Commission and we have assured them that ALL customer payments will continued to be paid as previously notified.

  As part of our current software upgrade, the company are launching a new state of the art sportsbook and a mobile betting platform in the coming weeks.

  Again Canbet apologises for the delay in payments and we will keep you posted with updates on our technical progress, which we are working to resolve around the clock.
  Zbylo mi u nich asi 70 Euro, výběr je "pending" už přes dva měsíce..

 9. #24
  takhle zlikvidovat starej brand...Canbet byla jedna z mych prvnich sazkovek, vysoky limity, perfektni reputace, poloprofesionalni tehdy... uzasny livko v US fotbalu, kde se daly kupovat pulbody i tesne pred koncem za 0.1-0.2 z decimalniho kurzu jako pred zacatkem zapasu (predstavte si ze lajna je +7 nekdy 5 min do konce za 1.91 a u nich bylo +7.5 za 1.83...)

  RIP
  Gambling feels like endless ejaculation

 10. #25
  Kua, že sem si to tady nepřečetl dřív. Netušíte, jak to s Canbetem vypadá, zda se z něj nějak daji vytáhnout prachy? Podpora vůbec na maily nereaguje.

 11. #26
  Canbet "krachnul". Něco kvůli tomu podnikaj na SBR. Maj tam speciální fórko, kde se hlásej lidi, co jim tam zůstaly viset prachy. Domlouvaj se tam, jak to vytroubit do světa a tak.

 12. #27
  Obrali mě o pro mě dost velkou sumu peněz, šulini.

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-