Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 22 z 22

Téma: Sbobet

už nemám přítelkyni...
    zdravim

Chci si zalozit ucet u tehle SK. Chci se zeptat , jestli tu ma nekdo zkusenost s touhle SK z posledni doby. Hlavne me zajima , jak moc resi overeni idendity ( KYC ) , jestli jim bude napr. stacit :
    1, ridicak
    2, doklad o bydlisti - platebni doklad od lekare ( pinne to takhle stacilo )
    S tim overenim bydliste mam vetsinou problem.

Jinak tu byl myslim kdysi banner na registraci ale uz to tu neni.
    Muzu nekde kliknout na banner nebo odkaz , abych trochu podporil sazkar.net?

Ten bannr je furt v hlavicce, jen teda nemam asi od affilu uz heslo, pohledam, diky.

Tyhle potvrzeni: proc nevezmes libovolnej vypis z bankovniho uctu a jmeno si tam nenamalujes s adresou?
    Gambling feels like endless ejaculation

už nemám přítelkyni...
    Tak záhada s bannerem je vyřešena. Dřív jsem používal prohlížeč Chrome a banner v hlavičce jsem normálně měl, ale teď už nějaký čas používám Operu a když mám v Opeře zapnuto blokování reklam , tak se ten banner Sbobetu v hlavičce nezobrazuje. Teď jsem si to blokování reklam v nastaveni vypnul a banner se už zobrazuje. Takže teď už by ta registrace přes banner měla být v pohodě.

No a s tím ověřením máš pravdu , zítra ten výpis pořeším a pošlu jim to.

už nemám přítelkyni...
    Tak jsem se tam dnes regnul , bohužel jsem následně zjistil , že nemají vůbec na výběr USD měnu.
    Na live chatu mě řekli že výběr USD měny není momentálně k dispozici.
    Mají tam Euro , Australský dolar , Kanadský dolar a spoustu jinýho ale USD ne - nechápu.
    U MB mám jen USD měnu , nemám VIP MB , takze si tam další měnu nepřidám , u Sbobetu jsem asi zatím skončil.

Já u nich sázím snad desetiletí, účet mám v USD a vkládat/vybírat přes Skrill USD můžu - ovšem už asi rok jsem nevybíral/nevkládal... Co zkusit nějakého agenta, ti by mohli jet i v USD? Jinak si můžeš u nich založit účet v EUR a klidně ho nadotovat z USD Skrillu, jen zaplatíš navíc konverzi

už nemám přítelkyni...
    Gigi díky za radu

Tohle jsem netušil , že to takhle jde , tu konverzi asi přežiju.

Trackuje nejaky porovnavac kurzov ich kurzy na tenisove game hendikepy?

Pravidla přispívání