Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 22

Téma: Sbobet

Sbobet

Sbobet uz maji konecne affil, tak kdo chcete podporit sazkare, tak registraci skrz link prosim. Na soccer je to (doufam) sazkovka s profi parametry, takze si banner zaslouzi na homepage. Pokud s nimi mate kdokoliv nejaky problem, dejte vedet. Maji hezky bonus tak smele do nej
    Gambling feels like endless ejaculation

zdravím neviem nájsť možnosť ako sa dá podať kombi stávka na SBOBET ,je to vôbec možné? tipy mi to vždy zobralo jednotlivo

ako sa vyhodnocuje over/under 4 keď padnu 4 góly?

Citace Původně odeslal ixo21 Zobrazit příspěvek
    ako sa vyhodnocuje over/under 4 keď padnu 4 góly?
    vrátí ti vklad
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

"V sázkovém byznysu platí, že kurz 100:1 a vyšší cifry už vyjadřuje, že bookmakeři jsou si jisti, že se daná věc nemůže stát. A zařadili je jen z marketingových důvodů."

Před 2 dny jsem omylem vsadil kurz 25 na Falcaa nejlepšího střelce Ligy mistrů.

Nemůže to ani nastat, bude hrát v Manchesteru United, který se do ligy mistrů neprobojoval. ( Omylem jsem si zaměnil v Ligu mistrů s Premier league ... )

Do 10 minut jsem jim napsal, zda je možný storno, že se omlouvám, překlikl atd ... 2 dny nic a dnes storno.

Jsou super, tak se poznají borci!
    Věříš tomu? - paní z videa
    kolik lidi zamestnavas na fulltime? - Hokkaido
    Můžete položit jenom jednu a odpovím vám jenom tři - Jolanda

pani stretli ste sa uz s uplatnenim tohto zevraj noveho pravidla?

5.10 Notwithstanding the terms of Clause 5.8 above, the Operator reserves the right, at its absolute discretion, to charge a sum equivalent to 5% (five percent) on any amount deposited or withdrawn or on both deposits and withdrawals made by the Customer, as the case may be, at any time and from time to time if the Operator shall in its sole discretion see fit. In the event that the Operator exercises this right, this sum of 5% (five percent) of the amount or amounts deposited or withdrawn by the Customer shall be immediately deducted from the Customer's Account.

https://www.sbobet.com/en/legal/term...ditions/iomb2c

a este rule 5.8 kde sa pise ze basically 3x rollover, ale ze to negarantuju do buducnosti. (pretoze to neuplatnovali) sere ma iba ten nepredvidatelny deposit fee.

strhli niekomu z vas?

Ode dneška blokují přístupy z CZ ...

hlavne ze mi dali vedet ..
    Gambling feels like endless ejaculation

Dnes už to jde, tak to byl asi jen výpadek.

čo sa s nimi deje? má niekto nejaké info? už tretí deň im nefunguje stránka...

U mne bezi ok.Zadne problemy

cože je to "lay"?
    Stranka na ktere adrese nefunguje ? V oznamenich pisou, ze nektere zalozni domeny brzy budou mimo provoz. sbobet.com bezi.
    Nejsem lama

tak problém bol na mojej strane, stačilo premazať cookies a už to funguje...

Lze nejakym zpusobem zmenit metodu vyberu nebo to vzdy urci pouze oni?

Pravidla přispívání