Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 25

Téma: Chcete pracovat s Orbitalem?

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    serife, to je s tebou porad to samy
    ja daval letaky do tramvaji za 500+/hod
    jaky si to udelas takovy to mas, ale ty budes porad mlet tyhle hovna jako vetsina hrube nezaplacenyho ceskyho naroda a takovy to teda bude... nevim co na to rict
    100/hod pokud nekdo dela a je to fer mzda, tak dela blbe i to skladani mrkve (haha prave stojim na parkovisti u Tesca)

    dalsi vec je opakuju, ze brat mzdu podle hodinovky je nesmysl, mozna to muzes zpetne prepocist, ale odvijet se to musi od uplne jinejch faktoru jako ziskovosti firmy a podilu lidsky prace na zisku apod.

    mysleni co tady prezentujes uz 25 let strhava tuhle zem do chudoby, ze ktery jsou vsichni nestastny

    proste tvy mysleni je katastrofa jak pro tebe tak pro vsechny a to ze mas tu svoji "pravdu", ze kdyz pujdes do prvni fabriky a tam ti to kilo nedaji, na veci nic nemeni

    tvoje definice prace je ignorantska, prace neni proces 9 to 5, prace je mj. a nejen i jeji hledani, vyjednavani a chapani souvislosti, jelikoz na to seres, tak se nediv ze budes dal chlastat lahvace na nadru (nic proto nadraznim restauracim)
    Gambling feels like endless ejaculation

  2. #2
    cože je to "lay"?
    Založen
    09.02.2013
    Bydliště
    Morava
    Příspěvky
    30
    pekne napsano!! lidi jsou sracky, nic vic...

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-