Jestli psal sbirani nebo okopavani je myslim jedno, bo ani jednim si to cento za hodinu nevydela.... Ale to pod tim si napsal naprosto presne![]()
Jestli psal sbirani nebo okopavani je myslim jedno, bo ani jednim si to cento za hodinu nevydela.... Ale to pod tim si napsal naprosto presne![]()
Fandit srdcem, sázet rozumem
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |