Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 44

Téma: Pomale nacitanie stranky

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    20.12.2011
    Bydliště
    Bordelstán
    Příspěvky
    304
    Já žádný problém nepociťuju.
    Mně to po přihlášení automaticky přesměrovává. Načítání stránek po kliknutí na odkaz na fóru
    by mohlo být trochu rychlější ale je to podle mně pořád dobré ( do 10s ).

    pozn. - používám Google chrome , internet O2

    Iceland : funkce vyhledávání mně funguje ale je pomalejší ( tak 30s )

  2. #2
    Citace Původně odeslal Djoker Zobrazit příspěvek
    Já žádný problém nepociťuju.
    Mně to po přihlášení automaticky přesměrovává. Načítání stránek po kliknutí na odkaz na fóru
    by mohlo být trochu rychlější ale je to podle mně pořád dobré ( do 10s ).

    pozn. - používám Google chrome , internet O2
    Hmmmm, je možné že som už nejaký nemocný z tých internetov. Keď sa mi načítava stránka viac ako 2s, tak bijem hlavou do kýbordu, keď cez 5s, tak musím na záchod a keď 10s, tak si berem acylpyrin+živočíšne uhlie
    Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)

    Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.

  3. #3
    už nemám přítelkyni...
    Založen
    20.12.2011
    Bydliště
    Bordelstán
    Příspěvky
    304
    Citace Původně odeslal iceland Zobrazit příspěvek
    Hmmmm, je možné že som už nejaký nemocný z tých internetov. Keď sa mi načítava stránka viac ako 2s, tak bijem hlavou do kýbordu, keď cez 5s, tak musím na záchod a keď 10s, tak si berem acylpyrin+živočíšne uhlie



    Pokud chceš zkusit test trpělivostí , tak ti doporučuji pořídit si internet od T-mobile.
    Po vyčerpání limitu FUP je tento internet zpomalen takovým způsobem , že např. načtení stránky
    google.cz trválo půl minuty a načtení stránky seznam.cz trvalo minutu.

  4. #4
    Citace Původně odeslal Djoker Zobrazit příspěvek
    ...načtení stránky google.cz trválo půl minuty a načtení stránky seznam.cz trvalo minutu.
    no to by ma už načisto jeblo. Na prelome 1999-2000 som firemnému počítačovému expertovi zadal vyrobiť www stránky firmy. Neviem či to on tak dojebal, alebo vtedy bol net skutočne tak pomalý oproti dnešku, ale fakt kým sa načítala stránka, tak som absolvoval veľkú potrebu na záchode a vyfajčil pritom celú cigaretu. Keď som sa vrátil do kanclu, tak sa doťahoval ešte spodok stránky
    Zavrhli úmysl, který Bůh s nimi měl. (Lk 7,30)

    Nepodľahnite podfuku, že svet sa delí na dobrých a zlých. Svet je ring, kde jedni hajzli bojujú proti druhým hajzlom.

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-