Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 16 až 30 z 44

Téma: Pomale nacitanie stranky

  1. #16
    Dnes to ide teda extremne pomaly. Aj 60 sekund cakam, az sa natiahne stranka. Predtym to byvalo tak 10-30 sekund.

  2. #17

  3. #18
    Avatar uživatele P1trs
    Založen
    08.03.2012
    Bydliště
    Na Červeném Trpaslíku 111 50
    Příspěvky
    34
    Tak me to vic nez 30s netrva z 99%. Vetsinou to do tech 10s je. Navic jsem docela trpelivej, jelikoz jsem dlouho frcel na GPRS mobilnim internetu a to bylo mnohem horsi.

    edit: A mozna jeste bude problem to, ze server je v americe ne? Me se vetsinou americky stranky zobrazuji o dost pomalejs, prece jen je to kus cesty.
    Navrh: Co si zaplatit hosting u banan.cz?
    Naposledy upravil P1trs; 20.04.2012 v 18:06.

  4. #19
    Ne, to neni amerikou, proste toho tam mam nacpanyho moc.

    Hosting dtto. Mam tolik prace, ze nemuzu resit jednu vec samu o sobe a musim vymyslet synergie a zabijet dve nebo tri mouchy jednou ranou. Nicmene ted uz mi zabira tolik casu odpovidat na thread "pomale nacitanie stranky", ze holt budu muset neco udelat

    Aneb jak ma kolektivni natlakova akce smysl v praxi.
    Gambling feels like endless ejaculation

  5. #20
    reader s krajou vyresili server, cas noveho superrychleho serveru pro sazkare se blizi, ale myslim ze az se stranka nacte za pul vteriny, tak po tech letech z toho budou vsichni spatni
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #21
    Mno dnes probehl prvni pokus, jak vidno tak se nepovedl. A to mou chybou, nedoslo mi ze server neni zatim konfogurovany pro vice databazi. Uz je to v reseni a snad zitra probehne pokus cislo dve a bude uspesny

  7. #22

  8. #23

  9. #24
    problem s pomalym nacitanim stranky vyresen; dejte vedet prosim jakekoliv zpomaleni (i mensi nez na jake jsme tu byli zvykli)
    Gambling feels like endless ejaculation

  10. #25

  11. #26
    no; nepatrne zrychlenie sa tam da rozoznat

    dnes mi ale asi pol dna neslo vobec natiahnut forum (myslel som, ze uz ten koniec sveta zacal ); az som si musel cez google vyhladat inu cestu; zrejme ta, co som mal ulozenu (akesi: sazkar.net/index.html) v oblubenych uz nie je funkcna

  12. #27
    bylo by dobry tam dat 301 redirect z toho index.html tedy
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #28
    Citace Původně odeslal 1 Zobrazit příspěvek
    no; nepatrne zrychlenie sa tam da rozoznat

    dnes mi ale asi pol dna neslo vobec natiahnut forum (myslel som, ze uz ten koniec sveta zacal ); az som si musel cez google vyhladat inu cestu; zrejme ta, co som mal ulozenu (akesi: sazkar.net/index.html) v oblubenych uz nie je funkcna
    funkcni je, jen byl problem jinde - muj provider jeste neprekesoval dnska takze já web nemohl zkontrolovat a tady se bohuzel stala chyba

  14. #29
    S úsměvem mudrce si vlastní kapsu plnit, dát ruku na srdce a jako had se vlnit, rozmlouvat o právu a bezprávím se živit, nadávat na slávu a pro slávu se křivit.
    Nemíti skrupulí, když o náš prospěch běží, mít na rtech vyznání a pod jazykem hada, být silným po vůli a říkat, že nám leží na srdci poznání, a bát se říci zrada!

  15. #30
    Citace Původně odeslal Re4DeR Zobrazit příspěvek
    Já chci slyset ze vidite zrychlení
    slape jako hodinky

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-