to nie je zlty fesak.. to je obycajny chalan priamo z regionu kde sa tie zapasy hraju.. tam si myslim ze nejde o to ze by pracoval pre nejakych ´silnych´ ... pokial nie je lakomy (ach ta ironia s priezviskom z toho clanku co si tu poslal) a staci mu malo, tak to moze spravit jednoducho tak, ze spravi delay minutu, viac nepotrebuje a pri spravnej lajne na o/u napr mu to proste niekto raz ´osetri´ zarobi na tom 300-400e (podla limitov) ale nikto si to moc nevsimne a pre chalana co za hlasenie takehoto zapasu mozu zinkasovat cca 100e je to v pohode... myslim ze ale v tomto pripade obzvlast platilo ze skor ci neskor aj maly minutovy delay na horskej lige vybuchne







Odpověď s citací