Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Téma: ČR Dorost - fotbal

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    ja som tak vsadzal slovensku u19 ... na zapase boli rodicia, usporiadatelia, ja s notebookom a jeden typek (od aziatov s notebookom) - vyzeralo to divne.. ale limity zvyknu byt ok, ale vypisovalo sa to len obcasne podla toho kolko vacsich udalosti sa v dany weekend hralo

  2. #2
    a jeden typek (od aziatov s notebookom)

    Aha, klasika. Len teraz vymenili mobily za notebooky .

    Cez den predavac v stanku na trznici a vecer "livescore hlasic" , alebo nebodaj priamo "livescore osetrovatel", priamo manazuje zapas,

    stopne pri gole, penalte, atd., meni kurzy ... njn; zaujimave ...

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-