Já teda antiaptriotisticky vsadil na Švédy, to bylo relativně v pohodě, ale co se to, krucinál, dělo v zápase Srbsko - Dánsko, to mi asi nikdo nevysvětlí. To jsem zase já znechuceně vypínal stream...