Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 16 až 20 z 20

Téma: SBOBet chce evropské zákazníky

 1. #16
  poznam osobne niekolko pripadov ked neovereny agent nevyplatil HODNE slusne sumy... v tomto smere by som bol opatrny a sposob ako vsadzat v azii mimo klasickych bookies by som si dokladne vyberal

 2. #17
  U zmiňovaného AC se není čeho bát. Jinak je to velký risk, protože peníze, které pošlete agentovi, tak nejdou přímo do SK ale zůstavají u agenta. Záleží pak na jeho domluvě s SK a může domluva být pouze na posílání peněz dle měsíčního stavu vašeho účtu, tzn. pokud pošlete 10000€, další měsíc prohrajete 1000€, tak agent pošle sk 1000€ a 9k€ je stále u něj. U výher pokud vyhrajete stejnou sumu, tak těch 1000€ jde z vašeho vkladu. Pokud vyhrajete více než váš vklad, např. za půl roku máte 30000€, necháte si 20000€ vyplatit, tak agent přednostně vybere vklady od ostatních hráčů, tzn. 10k€ váš vklad a na těch zbylých 20k€ vybere od dalších např. 10 lidí jejich vklady. Výhodu to má v tom, že sázkovka nemusí neustále řešit transakce s agentem a výběry jsou velmi rychlé. Agent se pak samozřejmě se sázkovkou dle domluveného termínu vyrovná, tzn. pokud vyplatil více výher než přijal, tak mu Sk pošle peníze, případně naopak.

  Případ, co jsem popsal výše, tak v praxi je většinový model, ale existuje spousta jiných agentů a jiných modelů toku peněz. Každopádně většina z nich vlastní vaše peníze a ne sázkovka. Navíc když agent s Vašemi penězi zdrhne, tak prostě z toho plyne, že sk nemá žádnou povinnost vám něco hradit. Co právě považuji za obrovský mínus, tak že SK nevedou svoje listy prověřených agentů, což by bohatě stačilo k zamezení podvodu.

  Každopádně si představte, že Vám někdo pošle vklady v hodnotě milionu € a nic o vás neví. Musí to být jak strážit otevřený velký trezor banky na hodně odlehlém místě, kde nikdo není..

 3. #18
  Pozor na Dafabet. Tvária sa oko 12bet, ale po zaregistrovaní o 0.1 -0.2 nižšie kurzy. Overené aj na fóre SBR.

 4. #19
  Pozor na Dafabet. Tvária sa oko 12bet, ale po zaregistrovaní o 0.1 -0.2 nižšie kurzy. Overené aj na fóre SBR.
  Jo, už se to tu probíralo. Mají to takhle asi už třičtvrtě roku...

 5. #20
  to je v pohode, proste vzdy ked vidim ich kurz na oddsportali, tak si tu sumu proste odcitam.. btw aspon tie limity su vyssie ako napr sbo ci 188bet.. takze s Dafabetom zatial len spokojnost

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat nová témata
 • Nemůžete zasílat odpovědi
 • Nemůžete přikládat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-