Stránka 5 z 12 PrvníPrvní 123456789101112 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 61 až 75 z 175

Téma: Presun fora

  1. #61
    Nebylo by lepší dát něco typu: Kolik je dva a tři (číslovka)?
    Případně bych to řešil tak (nevím, jak složité je zasahovat do vBuletinu), že bych tu odpověď vyplnil a pole skryl pomocí JS a ještě nastavil podmínku,že doba mezi příchodem a odesláním registrační stránky musí být alespoň 5s.

  2. #62
    Tusim to tu uz niekto pisal ...

    Niektore neprecitane nove prispevky (hlavne tie, ktore maju viac stran - ako napriklad aj toto vlakno), aj ked ich precitam - furt sa mi zobrazuju ako neprecitane.



    Iste je moc veci tu na novom fore o zvyku ... zatial som si moc nezvykol ...



    Prijal by som zobrazovanie novych prispevkov tak - ako bolo minule, pod hlavnym "telom" fora.

    Tusim sa to vtedy volalo: "temata, co by vam nemela uniknout", ci tak nejak ...


    Dik.

  3. #63
    mike: to uz spamboty umi rozlousknout tu cislovku, malokterej spammer ale na druhou stranu umi/umel vse spravne nastavit, no nejak to bhde
    1: to bude neboj, holt to mozna chvili potrva, ale bude
    Gambling feels like endless ejaculation

  4. #64
    Citace Původně odeslal Orbital Zobrazit příspěvek
    mike: to uz spamboty umi rozlousknout tu cislovku, malokterej spammer ale na druhou stranu umi/umel vse spravne nastavit, no nejak to bhde
    1: to bude neboj, holt to mozna chvili potrva, ale bude
    JJ, dik.

    A jak "na potvoru" to teraz funguje. Zahadne ...


    Edit: blbost; Po tom tvojom prispevku ano - po mojej odpovedi zas nie ...


    Nic, toto je asi "skusobna" verzia . Pockame si na "full verziu" .

  5. #65
    Gambling feels like endless ejaculation

  6. #66
    Pri registraci je tam ted, pokud se nepletu, reCaptcha coz spamboti obejit neumi (narozdil od ty 'plain' cislovky, jak jsi psal, kterou mimochodem stale pouziva Moneybookers )
    Otazku navic tam dat samozrejme muzu (nebo to bylo mysleny misto ty captchy?) , zrovna jsem na to videl ted jeden mod. Ale ty otazky cos navrhoval bych tam radsi nedaval nebo se nam uz nikdo neregne )
    Everything should be made as simple as possible, but no simpler.

  7. #67
    Citace Původně odeslal 1 Zobrazit příspěvek
    Tusim to tu uz niekto pisal ...

    Niektore neprecitane nove prispevky (hlavne tie, ktore maju viac stran - ako napriklad aj toto vlakno), aj ked ich precitam - furt sa mi zobrazuju ako neprecitane.



    Iste je moc veci tu na novom fore o zvyku ... zatial som si moc nezvykol ...



    Prijal by som zobrazovanie novych prispevkov tak - ako bolo minule, pod hlavnym "telom" fora.

    Tusim sa to vtedy volalo: "temata, co by vam nemela uniknout", ci tak nejak ...


    Dik.
    I kdyz je zde na foru dost kvalitnich informaci, tak v tomto s tebou absolutne souhlasim. Drivejsi forum bylo mnohem prehlednejsi a tim i lepsi nez je soucasne. Tato spatna prehlednost je dost velkym minusem tohoto jinak velmi uzitecneho fora.

    ---------- Post added at 10:21 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

    Citace Původně odeslal 1 Zobrazit příspěvek
    Tusim to tu uz niekto pisal ...

    Niektore neprecitane nove prispevky (hlavne tie, ktore maju viac stran - ako napriklad aj toto vlakno), aj ked ich precitam - furt sa mi zobrazuju ako neprecitane.



    Iste je moc veci tu na novom fore o zvyku ... zatial som si moc nezvykol ...



    Prijal by som zobrazovanie novych prispevkov tak - ako bolo minule, pod hlavnym "telom" fora.

    Tusim sa to vtedy volalo: "temata, co by vam nemela uniknout", ci tak nejak ...


    Dik.
    I kdyz je zde na foru dost kvalitnich informaci, tak v tomto s tebou absolutne souhlasim. Drivejsi forum bylo mnohem prehlednejsi a tim i lepsi nez je soucasne. Tato spatna prehlednost je dost velkym minusem tohoto jinak velmi uzitecneho fora.

  8. #68
    Tady je dulezity se pokusit nadefinovat v cem ta neprehlednost spociva.

    Je to graficke rozlozeni prvku? Tj. chat, prihlasovani a dalsi boxy, ze jsou jinde?

    Je to v tom, ze je tu vic prvku?

    Je to barevne rozlozeni?

    Urcite je to o pocitu, co se da spatne definovat, ale je nejak potreba prijit na to co ti/vam vadi.

    Za sebe muzu rict, ze co se layoutu tyce, tak mi vadi, ze blbne

    zobrazovani chatu s vymazanymi cookies
    rusi tam to upozorneni na migraci fora
    je tu prilis mnoho barev a chtelo by to dal sjednotit do te zelene, co jsme na ni zvykli
    nove thready jsou na strane a ne dole a neni u nich jasne napsano, kdo je napsal a nejsou to nove thready ale nove posty
    mezi temi jednotlivymi moduly fora je jakoby prazdnej prostor, coz muze byt dano jednak bilou barvou a jednam nejakym porusenim zlateho rezu nebo tak necim

    na minulem foru dost premyslel grafik, tady nic jineho taky nezbyde vec se ma tak, ze mi verte, ze proste novej engine byl nutnej, snazil jsem se osoby ze zakulisi presvedcit k jeho instalaci roky (skutecne neprehanim) a pak uz jsem se na to vykaslal uplne a ani jsem nevedel, ze se neco deje

    tudiz se omlouvam, ze to nebylo predchystane jako minula migrace; ale diky za tyhle prispevky, rozhodne to ctem a rozhodne to tu neni hotovy; ted zrovna resime propojeni na slovnik/recenze, coz jsou takove zasunute clanky mimo forum, ktere budou taky migrovane pod vbulletin a budu je updatovat
    priklad je treba kdyz kdokoliv na foru napise pinnacle nebo pinnaclesports, tak ty linky jsou automaticky klikaci, jak vidite

    bude to klikaci is na vyrazy jako void nebo asijsky handicap

    opet se omlouvam, ze to asi neni delano v poradi priorit takovem jako dostat forum do podoby co byla a pak resit ty ostatni veci, ale delame to takhle kvuli technickejm vecem, ktery nechci zbytecne opakovat
    Naposledy upravil Orbital; 02.12.2011 v 14:14.
    Gambling feels like endless ejaculation

  9. #69
    Ono se neda rici, ze by mi neco zde evidentne vadilo, spis mi jde o to, ze na predchozim foru jak zde bylo jiz zmineno, byly ty "temata co by vam nemely uniknout" nebo tak nejak se to jmenovalo a tam bylo jasne viditelne kdy a kym byl ten prispevek pridan. Tady sice jsou vpravo v tom odstavci ty prispevky take viditelne, mam tedy na mysli, ze je videt cas vlozeni, ale jiz neni znamo kdo ho tam vlozil. Proste alespon mne to predchozi forum pripadalo v tomto smeru prehlednejsi.

  10. #70
    --- už nemám přítelkyni...
    Založen
    12.10.2011
    Příspěvky
    370
    Smigi, pokud chceš vědět kdo ten příspěvek vložil a neznáš jeho Avatar, tak si najeď na ten avatar a dole na liště ti to ukáže odkaz na ten profil.

  11. #71
    ok, takze byl sem pozadan na doladeni fora z grafickeho hlediska. Zde jsou moje prvotni postrehy ze kterejch se bude dal vychazet:

    • sazkar.net/forum_old nefacha, nemohu se podivat tedy jak to vypadalo driv, jiz si to nepamatuju. je nejakej funkcni odkaz na puvodni forum? bez toho se neposunu dal
    • doladeni barevnosti neni problem, nutno podotknout ze v komfortnosti pouzivani fora to neni to zcela nejdulezitejsi - v pripade tohoto skinu stavajiciho
    • myslim ze by forum melo mit omezeni v horizontalnim dynamickem protahovani (momentalne si prohlizim forum na 24" lcd a kdyz ctu prispevky, tak jezdim hlavou zleva doprava pres celej monitor, z typografickeho hlediska je to strasne spatne. kdyz si predstavite ze u fora procitate hodne veci na vecim lcd tak je to na palici, hrozne rychle si unavite oci. (byt toto procento uzivatelu s vetsim lcd je male). Doporucuji maximalni sirka celeho webu 1835px. Maximalni sirka po zabrouzdani do nejakeho tematu (tedy kdyz vpravo nebude lista "nejnovejsi prispevky") na max 1200px. a veb zarovnat vertikalne na stred - okolo ten nas rastr s "s"ktere tvori kyticku. Idealni reseni by bylo vsechny prispevky rozdelit do vice sloupecku pak by se nemusela omezovat sire - ale nikdy a nikde na forech sem to nevidel a asi by to byl pro programatora slusnej orisek..
    • chyba je v nastaveni minimalni velikosti vebu. ted je nastavena na 650px (pokud se nepletu podle printscreenu) coz ma za nasledek prekryvani textu na hlavni strance, kdyz je postrane "nejnovejsi prispevky". reseni: budto nastavit min. siri na sirsi, nebo v pripade mensiho horizontalniho rozliseni vyhodit, nebo mit automaticky zarolovane "nejnovejsi prispevky". podotykam ze podle me nama cenu se omezovat mensima rozlisenima na sirku jak 768px (pokud tedy segment ctenaru na tomhle foru neni znacne velikej v mobilnich aplikacich) od 768px se musej odecist postrani listy apod.. takze oproti 650px se podle me muze jit tak klido na 730px. a kdo bude mit mensi rozliseni treba na jiz zminovanejch mobilech bude mit scrolovani horizontalne.
    • razeni diskuse je defaultne od nejnovjejsiho data nahore (pred prihlasenim to tak neni - nechce to sjednotit?)
    • a tedy na to navazat kdyz budu mit v profilu razeni nejnovjejsiho nahore, tak po "odpovedet na toto tema" bych text kam pisi "rychlou odpoved" radsi videl uplne nahore pod "chat o sazeni a tak vubec" a samotnym obsahem diskuse. A samozrejme v pripade ze bych v profilu mel nastaveno ze razeni mam nejnovejsi uplne na konci, tak "rychla odpoved" by byla dole jak je tomu ted. Lze to udelat v ramci moznosti po programatorovi?
    • prosim o komentare co vas napada z hlediska prehlednosti, kompozice (v ramci moznosti) piste co konkretne vam zlepsi uzivani a podle toho se bude hledat kompromis.
    grafika ııı fotografie ııı ilustrace ııı tisk

  12. #72
    diky, diky

    no my ten sloupecek vpravo chcem vyhodit dolu nebo nahoru s novymi posty, tak jak to bylo na tom starym foru, cos delal a co snad bude jeste nekde zazalohovany

    takze tu sirku fora bude treba ladit jen na jeden zakladni sloupec

    myslim, ze nadprumerny mnozstvi lidi tu ma fakt siroky monitory, ale vetsina jich nebude
    Gambling feels like endless ejaculation

  13. #73
    ok, v tom pripade by byla dobra varianta ten sloupecek vpravo dat vedle "chat o sazeni a tak vubec" a oboje to o par pixelu protahnout dolu. protoze v tom chatu si vetsinou pisete kratke zpravy, tak je zbytecne aby to bylo roztazene pres cely maso vebovek. to co pisu ma smysl v pripade ze "nejnovejsi prispevky" by vam stacilo cca 6 nejnovejsich prispevku (nebot v te variante co pisi by se jich tam vic neveslo). ale tezko kalkulovat s tim na co je tahle komunita zvykla, kdyz si to nemohu prohlednout jak to bylo driv, jiz si to nepamatuji. stacil by mi layout bez obsahu, nebo jestli nemate alespon nekdo printscreeny stareho fora..?
    grafika ııı fotografie ııı ilustrace ııı tisk

  14. #74
    admin to nahodi, prinscreen nemam

    jo chat je moc roztahly, ale chat bude vzdy zabirat mnohem min nez posledni temata, kterych bude aspon 15 radku a musi tam byt i autor tematu

    ---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

    jediny co vidim je toto: sazkar.net • Obsah ale me u toho nefunguje ten layout
    Gambling feels like endless ejaculation

  15. #75
    Jako prioritu bych videl tedy presunout ty nejnovejsi prispevky dolu (nebo nahoru), zmanit na nejnovejsi thready, a zobrazit u toho nejen Avatar, ale i nick.
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

  1. fora pro teoretiky
    By winncent in forum Užitečné linky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 01.01.2011, 17:10
  2. Struktura fora Hokej
    By Orbital in forum Hokej / Ice hockey
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.11.2008, 17:04
  3. Pro nove navstevniky tohoto fora!
    By Orbital in forum sazkar.net
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.10.2008, 19:49
  4. presun hostingu
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 12.03.2007, 18:41
  5. Moderovani vlastniho fora
    By in forum sazkar.net
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.11.2006, 13:05

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •  
Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ?
-_-