V podstatě oba mluvíme o tom stejným(už několikrát se to tady řešilo, takže jsem rád že jsem našli shodu
![]()
V podstatě oba mluvíme o tom stejným(už několikrát se to tady řešilo, takže jsem rád že jsem našli shodu
![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |