Vilemina:
Já (doufám) chápu co se snažíš říct![]()
Samozřejmě taky nevím jestli jsou Franta a Orbital v plusu. To je jen moje hypotéza na základě toho co jsem od nich a ostatních tady na fóru přečetl. Každopádně si myslím, že oni tam tu hodnotu vidí když tu sázku uzavírají -> jinak by to nemělo "smysl" (aspoň pro mě) sázet něco kde (pro mě) ta hodnota není.







Odpověď s citací