Když se podívám na zálohu Plzně: Horváth, Jiráček, Petržela, Kolář, Pilař. To je skoro samej reprezentant. Ta záloha špatná rozhodně není. Neříkám, že tam Plzeň udělá díru do světa, ale handicap +3,5 na Plzeň za 2,15 na PN stojí za úvahu. Na LM je to masivní handicap a hned tak se nevidí.Původně odeslal Nerazzurri1908
Než hrát 1,06 nebo 1,18 raději těch 2,15 a když nic, tak minimálně dlouho budete s tímto tipem v zápasu. I za stavu 4:0 může dát Plzeň gól a jste zpátky v hře.







Odpověď s citací