Jedna z věcí proč nechávám peníze na účtech a netočím je před každou sázkou přes MB. Já mám na řadě účtů peníze stále a snažím se nesázet maximum z každého účtu. Možná je to neekonomické, ale takhle jak to děláš, to opravdu bije do očí.Původně odeslal Vilemina





Odpověď s citací
