Tak vcera se mi to opravdu nepovedlo. Jeste jsem spolehal na Sekace z Montrealu, ale bohuzel nedostal tolik prosotru. Tak snad dnesNáhled tiketu
Tak vcera se mi to opravdu nepovedlo. Jeste jsem spolehal na Sekace z Montrealu, ale bohuzel nedostal tolik prosotru. Tak snad dnesNáhled tiketu
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |