V klídečku, dej mu čas.Původně odeslal serif
To skoro první, co se tu člověk dočte je, že 14 dnů je moc krátká doba a malej sampl na cokoliv. A Gadži to ví a proto se tu zatím nechce "chlubit", jelikož by mu to hned nějakej chytrák vpálil. Doufám, že se v jeho případě černý vize prognostiků nenaplní... určitě mu to jde skvěle. Tvrdě maká a nemá ani čas číst fórum, natož reagovat na posty lidí, natěšených na to, až oznámí bankrot a oni budou moct s těžko skrývaným zadostiučiněním prohlásit: "Vidíš, woe bejku, měls nás poslechnout, my jsme ti to říkali od začátku!"
![]()








Odpověď s citací