Duvod musi byt, ze se snazi minimalizovat zateze serveru, protoze jsou porad dulezitejsi veci nez cas.

Pasove pasmo je pacificke..tj. z kalifornie.

Kdyz sazim hodne, tak si proste nastavim pacific time a muj cas se shoduje s pinnaclem.