Nevie, nevyšlo to . Ja som mal 1-2 goly. Len tak pre zaujímavosť špekulujem ako mohlo prísť k takejto chybe. Bookie musel odklepnúť že koniec zápasu? Potom sa dalo staviť v livku či nie?