tak to snad není doplnková informace, to bych považoval za základní informaci, jako asi bych se nenechal odbýt v tomto případě..
tak to snad není doplnková informace, to bych považoval za základní informaci, jako asi bych se nenechal odbýt v tomto případě..
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |