CCCP, som presvedceny, ze neolutujes to ze si sa sem registroval. Tvoj nick som uz niekde videl, teda ak sa jedna o tu istu osobu, neviem sice akym stylom tipujes, na akej urovni si, (nemyslim vkladovo![]()
![]()
![]()
) ale viem ze tu je kopa veci ktore inde na forach nenajdes. Toto nie je pochlebovanie, Orbiho a chalanov som nikdy osobne nestretol, ale verim ze toto je forum ktore vyzbroji obycajneho tipera na tipovanie lepsie ako fora, kde sa prebera max nejaky system, money management, a to ci Barca porazi real. Je mozne, ze pre uplnych zaciatocnikov to nie je, ale ked si cele forum trpezlivo preluskaju, budu mat slusne zaklady a prehlad. No a ja som pripad, ktory nieco robi 20 rokov, ale potrebuje povestne malicko prelomenie na dalsi postup hore. V mojom pripade som musel dost radikalne ,,prerobit" ponimanie tipovania. Ci sa to podarilo, budem vediet o rok, dva. V skratke - myslel som si, ze svaty gral je triafat zapasy. To je sice pekna pravda, ale v reale je to tazke. normalne som mal uspesnost malicko cez 50% a bol som fajn pripad pre bookieho ktory sa rehnil do rukava, ked mi ponukal podhodene kurzy. Takze po zmene filozofie som uz par mesiacov naladeny inak, a robim to inak. a zatial si musim zaklopat. A preto patri moja vdaka tomuto foru. Nie, nikto mi nepovedal rob toto a toto. Myslim si, ze kazdy z nas to robi kapanek inak. A to ze vacsina z ludi tuna to robi dobre svedci aj to, ze tu nie su pokriky typu: co dnes na tiket, alebo ako vidite ten Celtic?







Odpověď s citací