Tos doufam, ze brzo prindu na to jak, protoze jelikoz delam strojni prumyslovku, tak bych u teho soustruhu zkoncit mohl...![]()
Tos doufam, ze brzo prindu na to jak, protoze jelikoz delam strojni prumyslovku, tak bych u teho soustruhu zkoncit mohl...![]()
Fandit srdcem, sázet rozumem
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |