Možná si ještě pamatujete jak jsem tady řešil ty sázky na MLB série a proto jsem zkusil ten BetCris čehož jsem následně litoval.

Mno takže tak cca 2 týdny zpět jsem zkusil vybrat 52 USD, nahrál jsem tak předtím 50 a několikrát jsem to potočil na těch MLB sériích plus teď NBA, mno a tak jsem to dal v Cashieru vybrat a pořád se nic nedělo, tak včera jsem zase dal vybrat 52 USD mno a dneska mi dorazilo krásných 37 USD, to je fakt sen.

P.S.: A štve mě, jak tady to fórum řadí ty příspěvky pro registrované a neregistrované úplně jinak, možná se to dá někde nastavit, chtěl bych to mít tak jako neregistrovaný uživatel.