Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Téma: Kvalitni fotbalove stranky?

Kvalitni fotbalove stranky?

Ahoj

Byl bych velmi rad kdyby me nekdo poslal odkaz, treba i do PM, na analyzy fotbalovych zapasu. Neco ve stylu eurofotbal. Nejsem shcopen nic poradneho a hlavne kvalitniho najit na zahranicnich webech.

Diky za ochotu
    Naposledy upravil Orbital; 24.03.2012 v 13:27.

Re: Kavlitni fotbalove stranky?

Nevite nekdo nahodou nejakou stranku se strelcema v tech nejprestiznejsich ligach (kolik kdo nastrilel) Spanelsko Anglie.... Jsem zas dostal napad a nejak nejsem schopnej nic najit

Bwin má priamo na stránke v sekcii štatistika tabulky strelcov z top líg.

http://stats.betradar.com/statistics/bwin/?language=sk

Dik moc to me bude stacit

caute ludia pri surfovani som nasiel zaujimavu stranku s tipmi ktorych uspesnost stoji za vyskusanie...hram s nimi uz tyzden a som v slusnom pluse... http://betting-supertips.com/

geez
    Gambling feels like endless ejaculation

Hledal jsem nějaké stránky o fotbalových sestavách a našel jsem toto: Football Tactics and Lineups Database

jsou tu sestavy týmů, jak nastupovaly zatím v letošní sezóně. I další informace. Já se koukal hlavně na anglický fotbal, ale myslím, že je tu toho víc.

tv čr máš eurofotbal a fotbalportal, pak máš zahraniční soccernet a espn

jinak slušně se do fotbalu dá dostat i přes PC hru Football Manager (monentálně 2012)
    Protože díky tý hře se hodně věcí dozvíš a budeš znát, zázemí klubů, hráče, vztahy a tak dále. Je to fakt nezkutečně promakaný

Hráči, kluby a vše kolem je skutečný a ta hra (profily hráčů a týmů) se vytváří ve spolupráci s elitníma ligama, týmama atd, dokonce některý týmy podle tý hry hledaj ve světě talenty pro svuj klub (třeba o Evertonu to vim).

Určitě to vyzkoušej pokud neznáš, já osobně sem začal hrát když byl ročník 2005 , teď už je 2012 a je to čím dál lepší. Hra je prostě normální hra na PC, ale hráči a vše kolem je skutečně promakaný a reálný..., takže se spoustu věcí dozvíš a poznáš , a staneš se prostě lepším tipérem

Football Manager 2012 (PC)
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

díky ta tip na ten F.M. nerazzurro. koukám na to a je to fakt promakaný. moc hry nehraju, ale asi se tady stanu managerem. a mě se líbí i tyhle stránky: Their Tactics | Football tactics, analysis, formations, lineups, strategies and diagrams

Ještě k tomu FM, občas se tvůrcům povede odhadnout i nějakou celkem nečekanou věc (např.tuším, že v jednom z předchozích ročníků když postoupil Hoffenheim do Bundesligy a hrál velkou část sezóny nahoře,tak se mi to stalo i ve hře,to samý Montpelliér, ale tim nechci říct, že by se dalo řídit jen podle toho).Dají se tam najít i dost zajímavý informace jak už psal nerrazuri.

já taky právě hry už moc nehraju, protože je to prostě ztráta času, ale když se fakt nudim tak něco zahraju. Jedině to FM zahraju občas, to mi aspoň něco dá...
    Člověk to musí mít furt pod kontrolou nebo se z toho posere...

Gambling feels like endless ejaculation

jsem spamovaci debílek
    Naposledy upravil Re4DeR; 01.11.2012 v 00:08.

Tak jeste aby si nedoporucoval vlastni web.

Podobná témata

1. Nerovnoměrnost nábídky na nižší fotbalové ligy
    By Frick in forum Fotbal / Soccer
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 22.06.2012, 16:31
  2. Odpovědí: 36
    Poslední příspěvek: 26.04.2010, 00:29
  3. nové stránky od 188bet
    By heyhou in forum Asijské sázkové kanceláře
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 14.10.2009, 20:35
  4. Nejen fotbalové tipy