Je to Visa AXA a to 1% jde na penzijko. Samozřejmě, že Bene+ je lepší. Když jsem před dvěma lety o ni žádal, z nějakého důvodu mi ji nechtěli dát. V té době jsem ještě měl aktivní živnosťák a aspoň malé příjmy.