Je to Visa AXA a to 1% jde na penzijko. Samozřejmě, že Bene+ je lepší. Když jsem před dvěma lety o ni žádal, z nějakého důvodu mi ji nechtěli dát. V té době jsem ještě měl aktivní živnosťák a aspoň malé příjmy.
Je to Visa AXA a to 1% jde na penzijko. Samozřejmě, že Bene+ je lepší. Když jsem před dvěma lety o ni žádal, z nějakého důvodu mi ji nechtěli dát. V té době jsem ještě měl aktivní živnosťák a aspoň malé příjmy.
Jak uspět v sázení? Jednoduše! Následujícím činnostem se věnujte přibližně v tomto poměru:
Proste, a bude vám dáno 1%
Hledejte, a naleznete 90%
Tlučte, a bude vám otevřeno 9%
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |