Sice tuhle kartu nemám, ale nedovedu si představit, že by to 1% nedávali. Moje kreditka od UCB nikdy nezklamala.
Jediná věc, na kterou si musíš dát pozor je, abys nepoužíval kartovou refundaci, protože pak ti to o vracenou částku sníží útratu.