
Původně odeslal
Jimmy
Já si chci jen vyzkoušet něco nového, rozhodně tam nehodlam prohrát barák, jen vezmu litr a buď ho prohraju a znovu si pročtu tohle téma a nebo si odnesu i něco víc a.....tohle téma si přečtu zase, abych to tam druhej den hned neprohrál.
v začátku píšeš, jak to máš v hlavě srovnaný, chceš tam jít jen for fun - "zkusit něco nového"
a pak se z tebe vyklube, že z toho chceš vytřískat majlant a druhej den bys tam šel zase /s vědomím, jak to máš v hlavě srovnaný a pod naprostou kontrolou .../
to si trošku odporuje, ne?