v začátku píšeš, jak to máš v hlavě srovnaný, chceš tam jít jen for fun - "zkusit něco nového"Původně odeslal Jimmy
a pak se z tebe vyklube, že z toho chceš vytřískat majlant a druhej den bys tam šel zase /s vědomím, jak to máš v hlavě srovnaný a pod naprostou kontrolou .../
to si trošku odporuje, ne?
závislost z tebe přímo čiší a to jsi tam ještě nebyl ...Původně odeslal Jimmy
bohužel(v tomto případě pro kasína bohudík), člověk si potřebuje natlouct papulu, aby se mu hlavě rozsvítilo
na tohle už ti odpověděl - závislost jak závislost ...Původně odeslal Jimmy
Původně odeslal Orbital







Odpověď s citací