Citace Původně odeslal Sklipkan
no neco na tom pokrytectvi je, ale na druhe strane jsou tady velci sponzori sportu, hracu a ti proste maji pravo diktovat si podminky za jakych budou nekomu davat prachy a je logicky, ze sve dobre jmeno nechtej spojovat s nekym, kdo je neverny, zije nesporadane, fetuje a tak. Kdyz nekdo dostava prachy jako reklamni tvar nejaky firmy, tak se podle toho musi chovat jak si oni predstavujou, to je dan toho byt na ocich-politici, sportovci, vyznamne osobnosti...
tak samozrejme, zvlast pokud si uvedomime, v jakym pokrytectvi se amerika nachazi
musite stvorit jeste vetsi pokrytectvi, ktere pokrytectvi zdanlive odhaluje

kdybych mel firmu Nike, snazil se maximalizovat zisk, a mel jako hlavniho kone Woodse, co sousta a urazi tim me zakazniky /coz se deje/, tak se ho pokusim primet k tomu, aby natocil presne to, co natocil

nadavat na spolecnost nema smysl, hrozit se nad tim videem nad bigotnimi USA je velmi povrchni hra; Woods tim, co udelal, zaroven patrne ukazal to, co je IMHO ve vetsine lidi z nas: neumime si vazit vlastniho stesti, i kdyz pred nami lezi

presne jak pise dharma: ten clovek si mohl stat za kazdym svym pichem! Vzdyt kdo jinej nez on? I kdyz se vysere na vsechny sponzory, da vetsinu majetku manzelce, co mu dela hystericky sceny na verejnosti, tak ma stale neskutecny jmeni. Ale Woods tu hru prijal uz i pred tim pruserem, jak pise SMS o sobe jako rybicce v akvariu. Clovek, kterej objektivne ma nejvetsi predpoklad byt happy a bezstarostny, vse uplne bezmozkovsky vyhodi oknem.

Neni to o spolecnosti, neni to ani o Woodsovi, jak jsem psal vyse, je to o cloveku a jedny konkretni sebedestruktivni pasti uvnitr nas.