tak samozrejme, zvlast pokud si uvedomime, v jakym pokrytectvi se amerika nachaziPůvodně odeslal Sklipkan
musite stvorit jeste vetsi pokrytectvi, ktere pokrytectvi zdanlive odhaluje
kdybych mel firmu Nike, snazil se maximalizovat zisk, a mel jako hlavniho kone Woodse, co sousta a urazi tim me zakazniky /coz se deje/, tak se ho pokusim primet k tomu, aby natocil presne to, co natocil
nadavat na spolecnost nema smysl, hrozit se nad tim videem nad bigotnimi USA je velmi povrchni hra; Woods tim, co udelal, zaroven patrne ukazal to, co je IMHO ve vetsine lidi z nas: neumime si vazit vlastniho stesti, i kdyz pred nami lezi
presne jak pise dharma: ten clovek si mohl stat za kazdym svym pichem! Vzdyt kdo jinej nez on? I kdyz se vysere na vsechny sponzory, da vetsinu majetku manzelce, co mu dela hystericky sceny na verejnosti, tak ma stale neskutecny jmeni. Ale Woods tu hru prijal uz i pred tim pruserem, jak pise SMS o sobe jako rybicce v akvariu. Clovek, kterej objektivne ma nejvetsi predpoklad byt happy a bezstarostny, vse uplne bezmozkovsky vyhodi oknem.
Neni to o spolecnosti, neni to ani o Woodsovi, jak jsem psal vyse, je to o cloveku a jedny konkretni sebedestruktivni pasti uvnitr nas.








Odpověď s citací