to Orbi: Tak to je fakt hodně velká zveřina, to video, cos tady postnul

Ty seš v Brazílii, já jsem tady (je sice pravda, že o muziku se nezajímám už ani okrajově), ale o existence něčeho podobnýho jsem neměl ani tušení. To je stejný zjevení jako kdysi Lunetic s Mámou. Když jsem to viděl poprvý, taky jsem byl přesvědčenej, že to je parta recesistů, že tohle nemůže nikdo myslet vážně. S tím rozdílem, že Lunetic poslouchaly lolitky, kterých jsem měl v tý době plnou třídu, když jsem učil angličtinu na víceletým gymplu, kdežto tahle "kapílka", nebo spíš podivné seskupení, může figurovat tak maximálně v hledáčku lidí, co si na lolitky dělají zálusk

Tím ti nechci podsouvat žádný nabokovský syndrom

Jen mě to fakt odstřelilo, jak se k něčemu takovýmu dostane 30tiletej člověk.
Jinak by mě zajímalo, ale to je samozřejmě jen řečnická otázka, jak se stal Formula casinovým mágem, pokud má ke casinům takový postoj. Taky tam asi musel chodit, aby na něco přišel. I když možná to řešil přes net, to je zřejmě interní info který zůstane neodhaleno