to Orbi: Tak to je fakt hodně velká zveřina, to video, cos tady postnulTy seš v Brazílii, já jsem tady (je sice pravda, že o muziku se nezajímám už ani okrajově), ale o existence něčeho podobnýho jsem neměl ani tušení. To je stejný zjevení jako kdysi Lunetic s Mámou. Když jsem to viděl poprvý, taky jsem byl přesvědčenej, že to je parta recesistů, že tohle nemůže nikdo myslet vážně. S tím rozdílem, že Lunetic poslouchaly lolitky, kterých jsem měl v tý době plnou třídu, když jsem učil angličtinu na víceletým gymplu, kdežto tahle "kapílka", nebo spíš podivné seskupení, může figurovat tak maximálně v hledáčku lidí, co si na lolitky dělají zálusk
Tím ti nechci podsouvat žádný nabokovský syndrom
Jen mě to fakt odstřelilo, jak se k něčemu takovýmu dostane 30tiletej člověk.
Jinak by mě zajímalo, ale to je samozřejmě jen řečnická otázka, jak se stal Formula casinovým mágem, pokud má ke casinům takový postoj. Taky tam asi musel chodit, aby na něco přišel. I když možná to řešil přes net, to je zřejmě interní info který zůstane neodhaleno![]()
to Jimmy: Mám pocit, že cokoliv ti tu někdo napíše, je pro tebe z kategorie "dědečku, vypravuj", případně "čortův hrád.. tam strašá"
A v podstatě je to tak dobře, musíš získat svoje vlastní zkušenosti. Jestli si věříš, že to ustojíš a nepůjdeš si pro ten litr další den s novým litrem, pokud tam ten původní necháš, jdi do toho. Každá oslava něco stojí. V casinu zřejmě aspoň nechytíš breberky jako od nějaký štěťule za litr (i když i Karasův nápad svoje opodstatnění má). Trip je docela dobrej nápad, přestože mnohem lepší, čistší a levnější alternativa, když je sezóna, jsou lesy plný hub, který, pokud nepřešvihneš dávkování, jsou k autoiniciaci stejně vhodný, né-li vhodnější, než chemka. Neznám dealera, kterej by kyselinu dával zadara, ale Pánbůh ti ze své zahrádky dá rád
. Nicméně ono to, co se pro člověka stane rituálem dospělosti, je fakt individuální, když jsi na poznání připravenej a máš oči otevřený, může přijít kdykoliv kdekoliv. Když už jsem u těch "výchovných" keců, je skvělý, že nepiješ a nehulíš, potom by ale určitě místo uvalení ušetřených peněz v kasínu bylo lepší třeba našetřit na nějaký dobrý kolo, na kterým si můžeš pořádně potrénovat pumpu a pročistit plíce, a ještě uvidíš krásy našich luhů a hájů
![]()
Nic, končím, jsem si jistej, že ať oslavíš narozky jakkoliv, užiješ si to, a to je hlavní!








A v podstatě je to tak dobře, musíš získat svoje vlastní zkušenosti. Jestli si věříš, že to ustojíš a nepůjdeš si pro ten litr další den s novým litrem, pokud tam ten původní necháš, jdi do toho. Každá oslava něco stojí. V casinu zřejmě aspoň nechytíš breberky jako od nějaký štěťule za litr (i když i Karasův nápad svoje opodstatnění má). Trip je docela dobrej nápad, přestože mnohem lepší, čistší a levnější alternativa, když je sezóna, jsou lesy plný hub, který, pokud nepřešvihneš dávkování, jsou k autoiniciaci stejně vhodný, né-li vhodnější, než chemka. Neznám dealera, kterej by kyselinu dával zadara, ale Pánbůh ti ze své zahrádky dá rád
. Nicméně ono to, co se pro člověka stane rituálem dospělosti, je fakt individuální, když jsi na poznání připravenej a máš oči otevřený, může přijít kdykoliv kdekoliv. Když už jsem u těch "výchovných" keců, je skvělý, že nepiješ a nehulíš, potom by ale určitě místo uvalení ušetřených peněz v kasínu bylo lepší třeba našetřit na nějaký dobrý kolo, na kterým si můžeš pořádně potrénovat pumpu a pročistit plíce, a ještě uvidíš krásy našich luhů a hájů
Odpověď s citací