tu su dalsie desiny:Původně odeslal Jose
http://mlb.mlb.com/mlb/scoreboard/20010808.html DET-TEX 6-6 13-0
http://mlb.mlb.com/news/boxscore.jsp?gi ... b_colmlb_1 3-2 12-0
http://mlb.mlb.com/news/boxscore.jsp?gi ... b_flomlb_1 0-2 10-0
http://mlb.mlb.com/news/boxscore.jsp?gi ... b_kcamlb_1 2-7 11-0
Pred rokom 2000 ich mam dalsich 10.
Najzaujimavejsia je ta Phila, lebo dovtedy tam mali 0.
Podobna vec sa podarila naposledy v roku 1975, ked Baltimore otocilo proti Milwaukee z 0-6 na 11-6
a predtym v roku 1962 White Sox proti Indianom z 0-1 na 10-2.
Ten zapas, co si pamatas nemozem najst.
Toronto s Tampou isli do predlzenia za stavu 8+-8+ jedine minuly rok:
http://www.retrosheet.org/boxesetc/2009 ... OR2009.htm
a taky vyvoj, aky popisujes bol v zapase Kansas-RedSox v roku 1961, inac nie
ale zase nemam tu pripravaky ani play-off, takze mozno to bolo tam







Odpověď s citací