Stránka 1 z 11 1234567891011 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 165

Téma: moneybookers mastercard

moneybookers mastercard

Mel bych jeden dotaz ohledne moneybookers mastercard... zda-li posilaji kartu doprucene,tzn ze ji clovek musi prijmout od postacky ci normal vhodi do schranky a to same ohledne nasledneho pinu? dekuji za odpoved
    btw kod na verifikaci adresy dosel za 14dni takze super

Re: moneybookers mastercard

a jeste jeden takovej poddotaz...jakpak je to s tim 90ti dennim limitem... zda se mi pomerne malej...je mozne ho nejak navysit ci uplne zrusit... nemam na mysli ty verifikace to mam,ale i to stejne moc nezmenilo
    diky za odpoved
    P.S. mozna se casem sverim se svyma zkusenostma a vcelku zajimavym zpusobem delat penize v tomhle oboru,ale napred mi musite dat vstup do uzavrene sekce ;-D neee delam si srandu,ale sverit vam to tajemstvi sverim posleze -]

btw ten status moneybookers zalozen docela sedi ;-],nemam ho tak dlouho,ale limit mi nesedi ;-]

Zdar,neposílají doporučeně ani kartu ani pin.jinak ten limit je pro běžný účty,až ho vyčerpáš požádáš o bezlimitní účet.Je to tady někde popsáno.
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

nazdarek Frantisku,od Tebe odpoved dvakrat cenna stara gardo... dikes moc za vycerpavajici a dokonalou odpoved... takze pozadat o bezlimitni,normal pres kontatni mejl? btw tak jsem se do toho zasejc vlozil,ale spise pres poker,sazky tentokrate druhotna zalezitost,ponevadz uz nemam ten instikt,nevim cim to je,ale nemam

Citace Původně odeslal eminems
    nazdarek Frantisku,od Tebe odpoved dvakrat cenna stara gardo... dikes moc za vycerpavajici a dokonalou odpoved... takze pozadat o bezlimitni,normal pres kontatni mejl? btw tak jsem se do toho zasejc vlozil,ale spise pres poker,sazky tentokrate druhotna zalezitost,ponevadz uz nemam ten instikt,nevim cim to je,ale nemam
    Zdarec, nedavno jsem videl v takovym tom tydennim freerollu na BF (ktery mimochodem ted zrusili asi )nekoho z ČR s velmi podobnym nickem podobnym Tvemu tady (a driv i jinde), tak me napadlo, jestli jsi to Ty, tak ted uz je to temer jistota myslim.. V tom freerollu ses zrovna umistil nejak dobre, takze gratulace.. ostatnim sorry za offtopic..

Citace Původně odeslal eminems
    takze pozadat o bezlimitni,normal pres kontatni mejl?
    To nemá příliš smyslu. "Bezlimitní" ti rádi přidělí, pokud limit vyčerpáš. Pokud jsi limit ještě nevyčerpal, tak nemá smysl psát.

to Hanes jo jooo tohle je mozne,ponevadz jsem ho hraval a zrovna ten freeroll bankroll byl fakt dobrej,slusna dotace 2000USD.... ale mas pravdu zrusili ho a misto nej tam maji ty 5usd co pul hodiny,ale to je silenost,,,silene drobne ;-D...jinak s tim nickem zrovna u betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">betfairu mam stejnej,ale to proto,ze betfair ma svuj software,jinak je hodne poker heren se stejnym softwarem,takze ten nick je vsude mozne ruznej ;-]

to Gigi tak jasnacka,ale uz se to blizi a zajimalo mne to s predstihem abych vedel jak pak postupovat..ponevadz to to tocim vsude mozne,takze ani ne tak ze by tam sly silene sumy,ale spis obrat jede rychle ;-]

Zdravim
    Nejsem si jistej jestli spravne chapu ty konverzni poplatky u novy MC karty. Takze kdyz mam MB ucet v CZK a s kartou pudu do bankomatu v ČR a vyberu CZK tak stejne budu platit ten 1,9% ?
    Dik

Mám Gambler account, tak to můžu mít trochu jiné, ale za výbět platím €1.80, za konverzi nic (VIP/Gambler účtům pak ty poplatky stejně vrací.) Ale dle ceníku bys měl platit €1.80 + 1.99% za konverzi.

ty poplatky vracejí za výběr,ale jen někdy,muj pocit je že jednou za měsíc,rozhodně ne vždy
    a ten případ učet kč karta v eurech a výběr v kč je ta konverze placená dvakrát,prostě to chce mít učet ve stejný měně,jako kartu,to se platí konverze jen jednou,doufám že nekecám,ale když jsem to studoval,než sem si ji obědnal ,bylo to takhle snad
    Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.

Franto, nastudované to máš dobře, ale praxe je jiná. Mám 2 karty (EUR a USD) a zkoušel jsem výběr z každé karty (samozřejmě v korunách). Pokaždé mi naúčtovali jen poplatek za výběr, tedy €1.80 ($2.50), který další měsíc refundovali. Tak nevím, za konverzi nic nechtěli...

já to nemám nastudovaný,já ji mám taky ale vybírám třeba 5 krát za měsíc a ty poplatky zpět všechny nedávali,když jsem se tím zabejval,jdu prozkoumat účet at tu nepíšu kraviny

Jo tak jsem to všechno prošel a opravdu vracejí všechny poplatky za výběr i na kartu i na učet,měl jsem tam toho moc a bordel v tom,omlouvám se za dezinformaci.S tou konverzí nevím,psaná tam nikde není,ale to není psaná ani u výběru na bank učet.

Citace Původně odeslal Frantisek
    S tou konverzí nevím,psaná tam nikde není,ale to není psaná ani u výběru na bank učet.
    Je pravda, že to můžou odečítat rovnou z vybírané částky, to pak nezjistím.

musim potvrdit dobrou zkusenost s jejich kartou
    kurz pred par dny jsem dostal k BRL asi 1.785 a poplatek za vyber vratili a dokonce prislo zpet vic penez /asi 5 USD za unor a to sjem vybiral az v breznu/, coz sice enchapu, ale ok

problem je jejich limit 250 EURO na cash/mesic, nekdo tu psal ze ma 1000 E?
    3000 u obchodniku je ok, ale ta cash
    Gambling feels like endless ejaculation

Podobná témata

1. moneybookers
    By bet_killer in forum Moneybookers
    Odpovědí: 132
    Poslední příspěvek: 11.01.2019, 06:22
  2. Moneybookers kod
    By eminems in forum Moneybookers
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 05.09.2012, 19:11

Pravidla přispívání