Citace Původně odeslal Orbital
nj. doubledigit jak vysitej
z toho si rozirozi nic nedelej, to je spirit of this forum... pravidlo je to co sem pises sazet jen za malo

jendrul hodne pekne, jediny co se nehraje je to gsw a under souhlasim, takze 240 bude
LOL jako tohle je snad uz asi pravidlo, ja se nechci necim chlubit nebo tak, ale tak 65, mozna 70% tipu (handicapy) na NBA mi vyjde, jen co sem jeden WRITNU tak nejenze nevyjde, jeste to je uplne presne obracene A naopak vic jak o 6.5 pointu vyhraje JERSEY Takze asi pravda je ta, ze radsi nic nepsat dneska mam uz vsazeno za celkem dost. Ale nereknu ani popel, opravdu se to nevyplaci GL vsem!!