LOLPůvodně odeslal Orbital
jako tohle je snad uz asi pravidlo, ja se nechci necim chlubit nebo tak, ale tak 65, mozna 70% tipu (handicapy) na NBA mi vyjde, jen co sem jeden WRITNU tak nejenze nevyjde, jeste to je uplne presne obracene
A naopak vic jak o 6.5 pointu vyhraje JERSEY
Takze asi pravda je ta, ze radsi nic nepsat
![]()
dneska mam uz vsazeno za celkem dost. Ale nereknu ani popel, opravdu se to nevyplaci
![]()
GL vsem!!







Odpověď s citací