Sorry za tu predikci, necekal sem ze hned v prvni ctvrtce se vyfaulujou Howard s Carterem, kazdopadne ted ma Orlando krizi a je toho potreba vyuzit !!!
Sorry za tu predikci, necekal sem ze hned v prvni ctvrtce se vyfaulujou Howard s Carterem, kazdopadne ted ma Orlando krizi a je toho potreba vyuzit !!!
The Gambler - http://www.youtube.com/watch?v=kc0xQfi4vPA
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |