Tomas - diky, popravde je to celkem drina skloubit trading a praci. po 8 hodinach u pC v praci u nej sedet jeste 4h doma. a pritelka jakou z toho ma teprve radost!no nikdo nesliboval ze to bude jednoduchy, tak budu bojovat. a psani blogu zvladam vetsinou pri snidani v praci, nez se rozjede takovej ten pracovni srumec
Youri Djorcaeff - z dob sazeni mi na betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">betfairu zbylo asi 100eur, tak jsem to nechal jako pocatecni kapital pro uceni tradingu ...







Odpověď s citací