V Sazce lze všechno

VLT jsou normální výherní (proherní) automaty, kde je mechanická část nahrazena LCDéčkem a veškeré dění se na tento automat přenáší ze serveru, který je v sídle provozovatele.

Prodělávat lze, protože Sazka sice jako první přivezla VLT do ČR, ovšem čekala, že se jí podaří získat na provozování VLT monopol - což se nepodařilo a levou zadní ji převálcoval Synot a další provozovatelé (už alespoň chápeš, proč Synot může provozovat neúspěšnou SK). A pokud nemáš dostatečný počet VLT na trhu, tak se ti jejich provoz sakra prodražuje. A hlavně - zisky ze Sportky přece zaplácnou všechno, včetně neúspěšných VLT a sázkové kanceláře. Nebo ne?