Citace Původně odeslal karas45
Nedivil bych se, kdyby si tento ukázkový tunel Hušák plánoval roky, za peníze z odměn, předražené haly a vinařství Kolby si nakonec Sazku koupí, něco na způsob Karboninvestu nebo Mostecké úhelné.
O mnohém svědčí to, že akcionáře nijak nevzrušuje krachující firma s top managery v čele, jenž bankrot způsobili.
http://ekonomika.ihned.cz/c1-49609810-z ... cast-akcii
uz to tak zacina vypadat